Turystyka i rekreacja

Turystyka i rekreacja

Myfitness.pl wraz z ambasadorkami prezentują trendy z zakresu zdrowego stylu życia i zestawy ćwiczeń dla fanów fitness. Redakcja wraz z ekspertami proponuje porady dotyczące diet, urody oraz sprawdzone i nowatorskie zestawy ćwiczeń. W serwisie znaleźć można również informacje na temat sportowej mody, motywacji i wpływie ruchu organizm. Serwis ma aktywną społeczność skupioną wokół mediów społecznościowych – Facebooka, YouTube’a i Instagrama.

Amatorzy biegania korzystają z planów treningowych i porad ekspertów PolskaBiega.pl – jednego z największych i najpopularniejszych w Polsce serwisów dla biegaczy. W ramach projektu przygotowano m.in. Weekend Polska Biega (135 tys. biegaczy), Narodowy Spis Biegaczy (ponad 60 tys. zgłoszeń) oraz Magazyn Polska Biega.

Podroze.gazeta.pl to w pełni praktyczne informacje podróżnicze pozwalające z łatwością zaplanować wakacje w Polsce i za granicą. W serwisie użytkownicy znajdą opisy najciekawszych miejsc, plany wycieczek, relacje z podróży, tanie bilety lotnicze oraz oferty last minute.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507-095-612

Katarzyna Domańska

Ekspert Performance Marketingu