O nas

Gazeta.pl


Gazeta.pl to jeden z największych portali internetowych w Polsce, prezentujący najświeższe informacje i rzetelne porady,
a także zapewniający rozrywkę oraz przestrzeń do wymiany opinii. Jako jedyny posiada Deklarację Redakcyjną opisującą podejście i zasady działania dziennikarzy,
którzy chcą tworzyć internet na nowe czasy. Portal ma ambicję, aby zmieniać świat na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych.
Dziennikarki i dziennikarze Gazeta.pl nie boją się poruszać ważnych społecznie tematów i uważnie śledzą trendy, dzięki czemu tworzą angażujące, inkluzywne medium.
Gazeta.pl działa również multiplatformowo – treści pojawiają się nie tylko na portalu, ale także w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie i TikToku.
Redakcja tworzy też autorskie podcasty.

Biuro reklamy Gazeta.pl


Gazeta.pl to zaufany partner w budowaniu skutecznych narzędzi reklamowych i rozwiązań dla klientów. Dział reklamy portalu stanowi gwarancję innowacyjności w podejmowanych działaniach. Dzięki wykorzystywanym narzędziom prowadzone kampanie są nie tylko świetnie zaplanowane, ale również na bieżąco optymalizowane. To dlatego Gazeta.pl ma jedne z najlepszych na rynku wskaźników optymalizacji treści reklamowych.
Portal tworzy reklamę na nowe czasy, szytą na miarę i odpowiadającą na zmieniające się potrzeby klientów. Gwarantuje niezwykle jakościowy i zdywersyfikowany content – od artykułów, przez materiały na SM i wideo aż po podcasty. Jest także liderem w licznych obszarach tematycznych (Plotek.pl nr 1 w kategorii showbiz, eDziecko.pl w kategorii parenting, Moto.pl w kategorii motoryzacja).

 
blisko potrzeb
użytkownika
 • kreuje
 • angażuje
 • porusza
 • blisko potrzeb
  klientów
 • pomaga
 • optymalizuje
 • doradza

 • CENTRALA

  Adres
  ul. Czerska 8/10
  00-732 Warszawa
  Ważna informacja w sprawie korespondencji – jeśli przesyłka ma trafić bezpośrednio do rąk adresata, prosimy o umieszczenie na kopercie dopisku „do rąk własnych” lub „poufne”
  22 555 60 00
  22 555 60 01
  fax: 22 555 7990

  BIURO OBSŁUGI KLIENTA

  W dni robocze, pon.-pt. w godz. 9:00-15:30
  pomoc@grupagazeta.pl
  (42) 631 60 90

  KONTAKT DLA MEDIÓW

  press@grupagazeta.pl

  KONTAKT Z REDAKCJĄ GAZETA.PL

  news@grupagazeta.pl

  PATRONATY GAZETA.PL

  patronaty_gazeta.pl@grupagazeta.pl

  INFORMACJE o Gazeta.pl Sp. z o. o.

  KRS: 0001052932

  NIP: 5214032201

  REGON: 526115500