Aktualności

Zmiany w strukturze Gazeta.pl – Tomasz Korniejew dyrektorem Moto.pl

Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl i objął stanowisko dyrektora Moto.pl, które łączy z funkcją redaktora naczelnego serwisu. Od stycznia br. odpowiada za rozwój redakcyjny i wizerunkowy Moto.pl oraz wszystkich serwisów Gazeta.pl w kontekście motoryzacji, a także wzrost ich zasięgu.

– Moto.pl to serwis łączący motoryzację, biznes i eko trendy, dlatego cieszymy się, że ten obszar będzie w pełni zarządzany przez Tomasza Korniejewa, który wielokrotnie udowodnił, że ma doskonałe wyczucie każdego z tych tematów – mówi Agnieszka Siuzdak, dyrektorka pionu Gazeta.pl. – Jesteśmy przekonani, że na nowym stanowisku będzie dalej rozwijał nasze innowacyjne formaty, w tym pierwszy na rynku medialnym wirtualny showroom czy coroczny plebiscyt „The Best of Moto”, a także wspomagał nas w rozwoju biznesu motoryzacyjnego – dodaje.

Tomasz Korniejew w latach 2003-2010 pracował jako dziennikarz w tygodniku „Motor”, od 2010 r. do 2017 r. był redaktorem prowadzącym serwis motoryzacyjny w Infor.pl. Od 2017 r. jest związany z Agorą jako redaktor naczelny Moto.pl. W tym czasie serwis zanotował imponujący wzrost oglądalności i duży skok w rankingu serwisów motoryzacyjnych. W grudniu 2017 r. zajmował 6. pozycję (1,2 mln RU, Gemius/Megapanel XII 2017 r.), a w 2020 r., wg nowego badania Mediapanel,  3. pozycję z widownią na poziomie 3,3 mln realnych użytkowników (Gemius/Mediapanel XI 2020 r., z pominięciem serwisów grupy OLX i sprzedajemy.pl).

Po objęciu w styczniu 2021 r. nowego stanowiska Tomasz Korniejew, jako dyrektor i redaktor naczelny Moto.pl, odpowiada m.in. za rozwój redakcyjny i zasięgowy serwisu, a także całej grupie Gazeta.pl w obszarze rozwoju treści motoryzacyjnych. Ponadto Tomasz Korniejew odpowiada za wpływy i rozwój oferty produktowej dla branży motoryzacyjnej w Gazeta.pl.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl