Aktualności

Wyborczy poranek Radia TOK FM, portalu Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej”

Radio TOK FM, portal Gazeta.pl oraz „Gazeta Wyborcza” połączą siły w poniedziałkowy poranek, 13 lipca br. – tuż po drugiej turze wyborów prezydenckich, żeby zaprezentować słuchaczom i czytelnikom najciekawsze polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników głosowania. Program, który będzie można oglądać w wersji wideo już od godz. 7:00, poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska, Łukasz Kijek i Maciej Głogowski oraz Roman Imielski, Dorota Roman i Mikołaj Chrzan.

Już od godz. 7.00 na głównej stronie portalu Tokfm.pl i Gazeta.pl oraz w serwisie Wyborcza.pl będzie można poznać opinie ekspertów i ekspertek na temat wyników wyborów prezydenckich z 12 lipca br. oraz usłyszeć komentarze z pierwszej ręki od zaangażowanych w kampanię polityków. Forma poranka jest wyjątkowa –  program  realizowany będzie w wersji wideo w studiach: radiowych TOK FM oraz internetowych Gazeta.pl i Wyborcza.pl.

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (Radio TOK FM), Dominika Wielowieyska (“Gazeta Wyborcza” i Radio TOK FM), Łukasz Kijek (Gazeta.pl), jak również Dorota Roman (wydawca redakcji wideo „Gazety Wyborczej”), Mikołaj Chrzan (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, szef redakcji lokalnych) oraz Roman Imielski (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, szef działu Kraj). Wśród ich gości znajdą się znani politycy, eksperci i publicyści, a rozmowy będą uzupełniać m.in. najświeższe dane dotyczące wyborów, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów, czy analizy wyników i komentarze do rezultatów głosowania z perspektywy miast i regionów, od wschodu do zachodu Polski.

Przed nami nie tylko gorący wieczór polityczny, ale jeszcze bardziej ekscytujący poranek z wyczekiwaniem na najnowsze komunikaty z PKW. Emocji na pewno nie zabraknie, a wspólny poranek trzech redakcji zapewni użytkownikom najnowsze informacje, pogłębione analizy i komentarze. Zapraszamy od samego świtu – twierdzi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

 To historyczne wybory, które zdecydują o przyszłości Polski. Chcemy, by nasi czytelnicy i słuchacze byli w tej sprawie jak najlepiej poinformowani, by nie umknęła im żadna ważna informacja i analiza  – mówi Roman Imielski, zastępca redaktora naczelnego i szef działu Kraj  „Gazety Wyborczej”.

– Pierwszy raz w historii trzy media Agory stworzą jeden wspólny program internetowy live, który potrwa aż pięć godzin. Można go będzie naprzemiennie słuchać i oglądać np. w samochodzie jadąc do pracy, a potem kontynuować oglądając na monitorze laptopa. Albo np. tylko w komórce gdzie, znów po raz pierwszy, obraz będzie pokazywany w formacie wertykalnym – dodaje Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Wyborczy wideoporanek Radia TOK FM, portalu  Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej” będzie można śledzić na stronach głównych Tokfm.pl, Gazeta.pl i Wyborcza.pl, a także w mediach społecznościowych.

Wspólny projekt redakcji Radia TOK FM, Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej”  jest promowany w serwisach portalu Gazeta.pl i Tokfm.pl, serwisie Wyborcza.pl w mediach społecznościowych, na antenie Radia TOK FM i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl