Aktualności

Wiktoria Jakubowska redaktor naczelną Plotek.pl

Najpopularniejszy serwis show-biznesowy w polskim internecie ma nową redaktor naczelną. Od początku maja br. jest nią Wiktoria Jakubowska, poprzednio zastępczyni dotychczasowej szefowej Plotek.pl.
Plotek.pl to najczęściej czytany polski serwis o gwiazdach i celebrytach – według badania Gemius/PBI w marcu br. odwiedziło go 5,6 mln użytkowników, którzy wykonali w serwisie ponad 102 mln odsłon. Plotek.pl jest także najbardziej mobilnym serwisem w swojej kategorii – na smartfonach i tabletach z serwisu korzysta ponad 4,7 mln użytkowników.
Do ostatnich sukcesów i bardzo dobrych wyników Plotek.pl przyczyniła się również Wiktoria Jakubowska, która dotychczas pracowała na stanowisku zastępczyni redaktor naczelnej. Odpowiadała m.in. za realizację celów zasięgowych serwisu, prowadzenie projektów sprzedażowych oraz powstanie działu „Plotek-opinie”, w którym teksty publikowała m.in. Karolina Korwin Piotrowska.
Od maja br. Wiktoria Jakubowska kieruje zespołem Plotek.pl – na stanowisku redaktor naczelnej zastąpiła Agnieszkę Rowicką, która zakończyła pracę w Agorze.
Wiktoria Jakubowska pracuje w Agorze od 2015 roku – od początku w zespole Plotek.pl. Zajmowała stanowisko redaktora oraz wydawcy, a od 2017 roku była zastępczynią redaktor naczelnej. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych