Aktualności

Tudu – nowy internetowy wideoformat od Ladnydom.pl

Użytkownicy serwisu Ladnydom.pl mogą znaleźć w nim zupełnie nowy format. Tudu to krótkie filmy wideo z cyklu „Zrób to sam”, które pozwolą użytkownikom wykonać coś z niczego.

Tudu prezentuje ciekawe pomysły na stworzenie różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, odnowienie starych, niepotrzebnych lub przerobienie tych z pozoru nieprzydatnych na rzeczy w pełni funkcjonalne. Filmy pokazują, w jaki sposób można ułatwić sobie życie lub sprawić, że otoczenie stanie się bardziej przyjazne i kolorowe.

Każdy odcinek Tudu to około minutowy tutorial wideo, który krok po kroku pokazuje użytkownikowi, jak wykonać coś z niczego.

– Obserwujemy duże zainteresowanie formami wideo o tematyce „Zrób to sam” i dlatego, zainspirowani światowymi wzorcami, zdecydowaliśmy się na produkcję formatu dostosowanego do potrzeb polskiego odbiorcy. Tudu różni się od innych tego typu tutoriali na rynku – nasze filmy są krótsze, a rzeczy – superłatwe do wykonania – mówi Maciej Nowak, dyrektor cyfryzacji w pionie Czasopisma i prasa bezpłatna Agory. – Tudu powstało z myślą o mediach społecznościowych – serwis posiada swój profil na Facebooku i na Instagramie, filmy można również znaleźć na stronie internetowej Ladnydom.pl/tudu – dodaje.

Dotychczas na Tudu znalazły się porady, jak wykonać praktyczny pojemnik na szpilki i guziki, jak z dwóch serwetek wyczarować smoking, a z drewnianych klamerek – efektowną podstawkę pod garnek oraz jak zabezpieczyć otwarte opakowanie.

Pod każdym z filmów znajduje się opis zawierający narzędzia niezbędne do wykonania danego przedmiotu oraz krótką instrukcję wykonania.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych