Aktualności

Tomasz Włodarczyk w Sport.pl

1 stycznia 2020 r. do zespołu serwisu Sport.pl dołączy Tomasz Włodarczyk, dotychczas wieloletni dziennikarz „Przeglądu Sportowego”. Wzmocni dział piłkarski serwisu przed gorącym okresem Euro 2020.

Tomasz Włodarczyk w Sport.pl skoncentruje się na piłce nożnej, a także – wraz z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Gąsiorowskim – będzie współgospodarzem popularnego cotygodniowego magazynu wideo „Sekcja piłkarska”.

Tomasz Włodarczyk będzie wzmocnieniem działu piłkarskiego Sport.pl, weźmie udział m.in. w intensywnych przygotowaniach redakcji do rozgrywek Euro 2020.

– Tomasz Włodarczyk jest jednym z najbardziej wszechstronnych dziennikarzy sportowych, ze świetnymi kontaktami, z talentem i do zdobywania newsów, i do form reporterskich. Mogę powiedzieć bez żadnej przesady, że w sprawie jego przejścia do Sport.pl porozumieliśmy się w okamgnieniu. Teraz możemy planować przygotowania do Euro 2020 z jeszcze większym rozmachem – mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl.

Tomasz Włodarczyk przez ponad 6 lat był dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”, a w latach 2013-2018 pełnił funkcję wicenaczelnego tytułu. Wcześniej pracował m.in. w Orange Sport oraz w „Fakcie”.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych