Aktualności

Sport.pl oficjalnym partnerem medialnym AZS Politechniki Warszawskiej

Serwis Sport.pl stał się oficjalnym partnerem medialnym klubu siatkarskiego AZS Politechnika Warszawska. Partnerstwo zostało ogłoszone podczas konferencji prasowej, na której zapowiedziano także przejście do klubu Andrzeja Wrony, mistrza świata w siatkówce mężczyzn z 2014 roku.

W serwisie Sport.pl powstanie specjalny dział azspolitechnika.sport.pl poświęcony AZS Politechnice Warszawskiej, w którym fani przeczytają relacje ze spotkań, poznają sylwetki siatkarzy i będą mogli na bieżąco śledzić wyniki oraz wszelkie nowinki dotyczące ich ulubionej drużyny. W serwisie pojawią się również oficjalne materiały wideo tworzone przez klub.

Sport.pl będzie współpracował z AZS Politechniką Warszawską również w mediach społecznościowych, gdzie wspólnie będą promować publikacje ze strony azspolitechnika.sport.pl oraz relacje LIVE prowadzone przez dziennikarzy Sport.pl.

AZS Politechnika Warszawska ma duży potencjał marketingowy, który wspólnie postaramy się wykorzystać, aby promować wśród kibiców polską ligę siatkówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy ze sportowcami i chcemy ją kontynuować, razem tworząc materiały, które spodobają się kibicom – mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca Sport.pl.

Zespół serwisu przeszkoli niektórych zawodników pod kątem działań marketingowych, a także będzie współpracował z nimi, tworząc materiały promocyjne oraz treści do mediów społecznościowych – m.in. na profil Sport.pl w aplikacji Snapchat. Dotychczas w ten sposób ze Sport.pl współpracował m.in. Andrzej Wrona, środkowy reprezentacji Polski, który w najbliższym sezonie wraca do Warszawy i zagra w zespole AZS Politechniki Warszawskiej.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

666 008 045

Anna Trojnar

Ekspert ds.reklamy internetowej