Aktualności

„Sport.pl Live” – nowy program na żywo w Sport.pl i Gazeta.pl

Rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy będą rywalizować na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez Zimowe Igrzyska Olimpijskie, baraże i wreszcie same Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Dlatego Gazeta.pl i Sport.pl już teraz przygotowały nowy program na żywo – „Sport.pl Live”.

W poniedziałek, 13 grudnia br. o godz. 20:00 zadebiutował nowy program wideo premium – „Sport.pl Live”. Można oglądać go co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na kanałach Sport.pl na platformach YouTube i Twitch.

Gospodarzami formatu są m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.

– Od zawsze stawiamy na merytorykę – mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. – Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt – „Sport.pl Live” pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka – dodaje Majchrzak.

W programie pojawiają się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Jest w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiadają widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach w sporcie i wokół niego. Ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje – tego na pewno nie brakuje w najnowszym programie Sport.pl.

Wyemitowane odcinki Sport.pl Live:
odcinek premierowy

odcinek drugi

odcinek trzeci

odcinek czwarty

odcinek piąty

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych