Aktualności

Relacje Z czuba i na żywo na Sport.pl w czasie Euro 2020!

Z okazji piłkarskich mistrzostw Europy na Sport.pl wracają legendarne relacje Z czuba i na żywo. Będą prowadzone ze wszystkich meczów reprezentacji Polski przez duet wieloletnich autorów serwisu Zczuba.pl – Bohdana Pękackiego i Piotra Mikołajczyka. Pierwsza relacja na Sport.pl już dziś, 14 czerwca – ze spotkania Polska-Słowacja po godz. 18:00. 

Serwis Zczuba.pl powstał w 2006 r. i był częścią Sport.pl. Zasłynął z wyjątkowych relacji na żywo z wydarzeń sportowych prowadzonych w niekonwencjonalny i humorystyczny sposób, a także tekstów opisujących świat sportu inaczej niż przyzwyczaiły nas do tego najpopularniejsze media. 

Na czas Euro 2020 relacje Z czuba i na żywo powrócą na Sport.pl. – Relacje Z czuba zawsze były dla nas odpowiednikiem wspólnego oglądania sportu ze znajomymi. Popandemiczne Euro, kiedy świat i sport próbują wrócić do normalności, wydaje się dobrą okazją, żeby jeszcze raz wspólnie usiąść przed wieloma ekranami – mówi Piotr Mikołajczyk, wieloletni autor i szef serwisu. 

Relacje Z czuba i na żywo będą prowadzone ze wszystkich meczów reprezentacji Polski podczas rozgrywanych właśnie mistrzostw Europy. Będzie można je czytać na Sport.pl, Gazeta.pl oraz aplikacjach Sport.pl LIVE i Football LIVE. Działa również profil Z czuba na Twitterze – www.twitter.com/zczuba. 

Pierwsza relacja Z czuba i na żywo dostępna będzie już dziś – mecz Polski ze Słowacją na Euro rozpocznie się o 18:00. 

Redakcja Sport.pl przygotowuje też inne specjalne relacje i ekskluzywne materiały z Euro 2020. Dla serwisu i Gazeta.pl tworzą je m.in. korespondenci Paweł Wilkowicz, Bartłomiej Kubiak, Jakub Kręcidło i Dawid Szymczak. Czytelnicy Sport.pl i Gazeta.pl mogą też oglądać programy wideo na żywo w ramach EuroSekcji oraz EuroSekcji Live.Więcej informacji na ten temat – na agora.pl.

Sport.pl opisuje Euro 2020, wykorzystując do tego zarówno stronę główną Sport.pl i Gazeta.pl, media społecznościowe, w tym profil Sport.pl na Facebooku z milionem fanów, jak i aplikacje Sport.pl LIVE oraz Football LIVE. 

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 095 615

Monika Kotarska

Ekspert ds. reklamy internetowej Gazeta.pl