Aktualności

Redakcja Gazeta.pl ogłosiła deklarację na 2021 rok

Rzetelne i sprawdzone informacje, angażowanie się m.in. w obronę mniejszości, praw kobiet czy ochronę środowiska – tak ma wyglądać 2021 rok w Gazeta.pl według deklaracji redakcji, która została opublikowana 1 stycznia br. na stronie głównej portalu.

– Gazeta.pl chce być dla użytkowników medium pierwszego wyboru, dlatego w deklaracji znajdują się najważniejsze zasady, którymi zespół portalu kieruje się, przygotowując treści, a także tematy szczególnie ważne dla czytelników i redakcji. „Deklaracja Gazeta.pl na nowe czasy” ogłoszona wiosną w wielu sytuacjach ułatwiała nam pracę i wskazywała odpowiednią drogę, dlatego postanowiliśmy przygotować także deklarację na 2021 rok – tłumaczy Agnieszka Siuzdak, dyrektorka pionu Gazeta.pl.

Deklaracja na 2021 rok obejmuje zobowiązania zespołu Gazeta.pl dotyczące zarówno treści publikacji, jak i sposobu ich przygotowania. Gazeta.pl nadal będzie angażować się w sprawy ważne społecznie oraz stawać w obronie mniejszości i tych, którzy nie mogą bronić się sami. Redakcja w tym roku poświęci także dużo uwagi prawom kobiet w naszym kraju i niezmiennie będzie się angażować w ich obronę.

W 2021 roku Gazeta.pl również zamierza przeznaczyć dużo miejsca na swoich łamach sprawom klimatu. Na Zielona.gazeta.pl, a także w innych serwisach grupy użytkownicy znajdą zawsze nowe i ważne treści poświęcone ekologii i wpływowi człowieka na środowisko.

Jednym z ważnych elementów deklaracji jest też obietnica, że portal nadal będzie informować w sposób uczciwy, rzetelny, sprawdzony i niebudzący niepotrzebnego strachu.

Redakcja Gazeta.pl deklaruje także, że pozwoli swoim użytkownikom odpocząć i odpowiednim doborem treści umożliwi chwilowe zapomnienie o życiowych trudnościach. Za pośrednictwem serwisów sportowego, lifestyle’owych i poradnikowych zespół portalu dostarczy czytelnikom nie tylko świeżych informacji, reportaży i wywiadów, lecz także rozrywki i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych 2021 roku, jednocześnie zapewniając wsparcie w zmaganiach z codziennością.

Deklaracja portalu na 2021 rok została opublikowana 1 stycznia br. na stronie głównej Gazeta.pl i będzie obowiązywać przez cały rok.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

666 008 045

Anna Trojnar

Ekspert ds.reklamy internetowej