Aktualności

Przed Euro 2016: nowy i szybszy Sport.pl na smartfony

Z okazji Euro 2016 Sport.pl uruchomił nową, szybszą wersję mobilną serwisu. Sport.pl na smartfonach – aplikację i wersję mobilną serwisu – promuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Dodatkowo, partnerami Sport.pl na czas Euro 2016 zostały marki Tyskie i KIA.

Wersja mobilna serwisu Sport.pl ma teraz dużo nowocześniejszy wygląd oraz szybciej się ładuje.
– W medialnym biznesie, tak jak w sporcie, liczą się ułamki sekund. W nowej wersji serwisu mobilnego czas ładowania się strony oraz publikacji wyników i wpisów w relacjach na żywo skróciliśmy kilkukrotnie. Jesteśmy przygotowani na najszybsze relacje LIVE ze wszystkich meczów Euro – mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca grupy Sport.pl.

Oprócz nowej mobilnej wersji strony w ostatnich miesiącach zaktualizowana została także aplikacja Sport.pl LIVE na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS.
– W wyścigu zbrojeń na polskim rynku medialnym liczy się taktyka i pomysł. Naszym jest przeniesienie mistrzostw Europy na smartfony. Aplikacja Sport.pl LIVE jest zdecydowanym liderem na rynku, a teraz mamy też mobilną wersję serwisu, która zadowoli najbardziej wymagających kibiców – dodaje Marcin Gadziński.

Sport.pl na smartfonach promuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Kampania „Sport.pl to jest Twój LIVE” z jego udziałem jest obecna jest w mediach internetowych, prasie, radiu, kinie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Najnowszy materiał wideo z Grzegorzem Krychowiakiem zapraszającym na Euro 2016 na Sport.pl można zobaczyć tutaj.

Oprócz ambasadora, Sport.pl na czas Euro 2016 pozyskał też partnerów biznesowych, jedne z najaktywniejszych firm na rynku sponsoringu sportowego.

W czerwcu br. współpracę ze Sport.pl rozpocznie marka Tyskie. Kreacje reklamowe będą promowały piwo Tyskie w limitowanych opakowaniach, zachęcających do wzniesienia toastu za biało-czerwonych. Kompania Piwowarska rozpocznie tym samym sportową kampanię „Tyskie – najlepsi kibice w historii” będącą kontynuacją akcji „Tyskie – najlepsze w naszej historii”.

Na czas Mistrzostw Europy partnerem Sport.pl została również marka KIA Motors Polska, oficjalny sponsor UEFA EURO 2016 ™. Wspólne działania będą prowadzone między innymi na Facebooku.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl