Aktualności

“Pomóżmy wspólnie Bejrutowi!” – zbiórka Gazeta.pl dla Fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej

Gazeta.pl uruchomiła specjalną zbiórkę dla Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej i zachęca wszystkich internautów do przekazywania datków na rzecz poszkodowanych we wczorajszej eksplozji w Bejrucie. Akcja prowadzona jest pod hasłem “Pomóżmy wspólnie Bejrutowi!”.

– Eksplozja w Bejrucie, w wyniku której zginęło co najmniej 100 osób, a 300 tysięcy straciło dach nad głową, to gigantyczne wyzwanie dla dramatycznie zadłużonego Libanu. To państwo, w którym połowa ludności żyje poniżej granicy ubóstwa, 35 proc. jest oficjalnie bez pracy, a rząd ogłosił w marcu bankructwo. Musimy więc pomóc. Dlatego dołączamy do zbiórki Fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, renomowanej organizacji od lat koordynującej pomoc dla Iraku, Syrii czy Ugandy i do tego samego namawiamy naszych użytkowników – mówi Rafał Madajczak, dyrektor kreatywny Gazeta.pl.
Zbiórka “Pomóżmy wspólnie Bejrutowi!” jest promowana na stronie głównej portalu oraz w serwisach z grupy Gazeta.pl. W każdym tekście dotyczącym ostatnich wydarzeń w Bejrucie zostanie umieszczona informacja z prośbą o przekazanie datku. Darowiznę o dowolnej kwocie można przekazać poprzez portal Facebook.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych