Aktualności

Nowość w aplikacji „Moja Ciąża z eDziecko.pl” na Androida

Jest już dostępna nowa wersja aplikacji mobilnej „Moja Ciąża z eDziecko.pl” na urządzenia z systemem Android. W aplikacji jest teraz nowa funkcja – organizer, który umożliwia zapisywanie istotnych terminów oraz przypomina o ważnych w trakcie ciąży sprawach.

„Moja Ciąża z eDziecko.pl” zawiera zestaw porad dopasowanych do każdego etapu oczekiwania na dziecko oraz kalkulator wagi i terminarz, a także kalkulator tygodni ciąży. Nowa wersja aplikacji, dostępna w Google Play, posiada także zupełnie nową funkcję – organizer.

– Organizer jest naturalnym uzupełnieniem aplikacji takiej jak „Moja Ciąża”. Oczekiwanie na dziecko to czas niezwykły i wzruszający, ale też cała masa spraw do zapamiętania i załatwienia. Organizer ułatwi życie przyszłym rodzicom. Można w nim zapisywać ważne terminy, jak badania czy wizyty lekarskie oraz kompletować swoją torbę do porodu. Aplikacja zapamięta, przypomni, ale też podpowie, co na danym etapie ciąży warto zrobić i co powinno się znaleźć np. w wyprawce dla dziecka – mówi Agnieszka Wirtwein-Przerwa, odpowiedzialna za rozwój aplikacji mobilnych w dziale Lifestyle Gazeta.pl.

Aplikacja „Moja Ciąża z eDziecko.pl” to narzędzie serwisu dla rodziców eDziecko.pl, stworzone we współpracy z cenionym ginekologiem-położnikiem, doktorem Grzegorzem Południewskim. Już od ponad roku aplikacja dba o spokój przyszłych rodziców – do tej pory pobrało ją łącznie ponad 200 tys. użytkowników. W lutym br. z narzędzia skorzystało ponad 40 tys. użytkowników (MAU), którzy wykonali 2,5 mln odsłon.

„Moja Ciąża z eDziecko.pl” na urządzenia z systemem Android jest dostępna od września 2014 r. w sklepach Google Play  oraz Samsung Galaxy Apps. Od lutego 2015 r. można bezpłatnie pobrać wersję na urządzenia z iOS z App Store. Aplikację zaprojektował i stworzył zespół aplikacji mobilnych Gazeta.pl.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl