Aktualności

Nowa odsłona popularnej aplikacji Sport.pl LIVE na iOS

Od 5 lutego 2016 r. dostępna jest nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE na urządzenia z systemem iOS. Użytkownicy iPhone’ów mogą korzystać z ulepszonej wersji narzędzia, która umożliwia m.in. personalizację ustawień dotyczących ulubionych drużyn i dyscyplin sportowych.

W nowej wersji aplikacji Sport.pl LIVE na iOS użytkownicy mają możliwość wybierania konkretnych wydarzeń i drużyn, o których chcą być informowani – także gdy ich telefon nie jest aktywny. Do wyboru mają aż 150 drużyn z 11 lig i 5 dyscyplin sportowych. Dodatkowo nowoczesny strumień wiadomości umożliwia użytkownikom aplikacji obserwowanie na bieżąco treści od dziennikarzy sportowych, marek związanych z biznesem sportowym, a także samych sportowców – dyskusje w mediach społecznościowych są widoczne bez wychodzenia z aplikacji.
– Sport? Dla nas tylko LIVE. Opinia użytkowników jest dla nas najważniejsza, dlatego tworząc nową wersję aplikacji kierowaliśmy się ich sugestiami. Chcemy, aby Sport.pl LIVE był aplikacją pierwszego wyboru dla osób zainteresowanych sportem – mówi Mateusz Aleksandrowicz, dyrektor ds. rozwoju Sport.pl.
Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, zapewniająca stały dostęp do transmisji, tabel i wyników w wygodnej i czytelnej formie. Aplikacja dostępna jest w sklepach: Google PlayApp StoreWindows Store i Samsung Galaxy Apps.
Nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE będzie promowana w radiu (m.in. Radio Złote Przeboje, Rock Radio), prasie (m.in. „Gazeta Wyborcza” i „Metrocafe.pl”), a także w internecie (serwisy grupy Gazeta.pl i media społecznościowe) oraz na nośnikach CityINFOtv.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 095 615

Monika Kotarska

Ekspert ds. reklamy internetowej Gazeta.pl