Aktualności

„Moje Dziecko” – nowa aplikacja dla rodziców od serwisu eDziecko.pl

eDziecko.pl, jeden z wiodących serwisów internetowych dla rodziców, przygotował nową aplikację „Moje Dziecko”. Narzędzie, dostępne na urządzeniach z systemem Android, wspiera rodziców w opiece nad niemowlakiem, pokazując jak przebiega jego rozwój miesiąc po miesiącu i rozwiewając wątpliwości dotyczące diety czy pielęgnacji. Opiekunem merytorycznym aplikacji jest pediatra i mama dwójki dzieci, doktor Ewa Miśko-Wąsowska.

„Moje Dziecko” to wyjątkowa aplikacja dla osób debiutujących w roli rodziców. Przejrzysta i prosta w obsłudze, ułatwia im dostęp do fachowej wiedzy na temat opieki nad małym dzieckiem. – Pierwszy rok życia malucha to czas pełen wzruszeń i radości, ale także niepokojów. Chcemy, żeby użytkownicy aplikacji przez te pierwsze 12 miesięcy głównie cieszyli się rodzicielstwem, bo rzetelną i praktyczną wiedzę o niemowlaku mają dzięki nam pod ręką – mówi Agnieszka Wirtwein-Przerwa, redaktor naczelna serwisu eDziecko.pl.

Aplikacja „Moje Dziecko” została podzielona na praktyczne w użyciu moduły, dostarczające informacji na temat rozwoju dziecka miesiąc po miesiącu, a także wiadomości o diecie i pielęgnacji noworodka. Dzięki narzędziu rodzice dowiedzą się m.in. wszystkiego o karmieniu piersią i butelką, rozszerzaniu diety niemowlęcia, dbaniu o jego skórę czy umiejętnościach, jakie powinno posiadać w każdym miesiącu życia. Aplikacja została także wzbogacona o funkcjonalność Siatki centylowe, która pozwoli rodzicom w prosty sposób obserwować postępy w rozwoju dziecka zarówno na wykresach wagi i wzrostu, jak i na wygodnych listach ze wszystkimi pomiarami. Ważną część aplikacji stanowią praktyczne porady przygotowane przez zespół serwisu eDziecko.pl wraz z doktor Ewą Miśko-Wąsowską.

„Moje Dziecko” to kolejna po „Moja Ciąża z eDziecko.pl” aplikacja dla rodziców przygotowana przez serwis eDziecko.pl. – Oferujemy dodatkowe wsparcie rodzicom na różnych etapach wychowania, budując pozycję najważniejszej marki parentingowej także wśród aplikacji. „Moja Ciąża z eDziecko.pl” to najpopularniejsza polska aplikacja w swojej kategorii, z której korzysta już prawie co 10 Polka w ciąży – mówi Sylwia Ryzner, odpowiedzialna za strategię rozwoju oferty grupy Gazeta.pl dla rodziców. – Naszym użytkownikom proponujemy już nie tylko serwis i forum eDziecko.pl oraz platformę Dzieciociuszek.pl do sprzedawania i kupowania używanych ubranek dziecięcych, ale także  dwie praktyczne aplikacje mobilne – dodaje.

Aplikacja „Moje Dziecko” dostępna jest na urządzeniach z systemem Android. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz Samsung Galaxy Apps.

Więcej: 

aplikacjamojedziecko.edziecko.pl

aplikacja w Google Play

650x500

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 095 615

Monika Kotarska

Ekspert ds. reklamy internetowej Gazeta.pl