Aktualności

Łączysz biznes z ekologią? Zareklamuj się za 1 zł na Gazeta.pl!

Twoja firma w innowacyjny sposób ogranicza zużycie plastiku lub ponownie go wykorzystuje? Realizuje program oszczędzania żywności, tworzy „zieloną” energię lub ogranicza emisję spalin? A może wprowadza jeszcze inne ekologiczne rozwiązania? Niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twój biznes oraz czy Twoja działalność jest lokalna czy ogólnopolska, chętnie o niej usłyszymy! Właśnie wystartowała druga edycja projektu „Reklama dla klimatu”, w ramach którego promujemy działania na rzecz ochrony środowiska. Dzięki temu możesz zaprezentować swoją inicjatywę na naszej stronie głównej za symboliczną złotówkę.

Musimy działać razem

Zmiany klimatyczne dzieją się na naszych oczach – topnienie lodowców, wzrost poziomu mórz czy coraz liczniejsze anomalie pogodowe to nasza codzienność. To dlatego tak ważne jest działanie na rzecz ochrony naszej planety. Zaangażować musi się każdy z nas, a liczą się nawet małe kroki i drobne gesty, które w skali świata wiele znaczą. Tylko działając wspólnie możemy uchronić Ziemię przed zbliżającą się katastrofą ekologiczną. Taką postawę przyjąć muszą także firmy, czego coraz częściej oczekują również ich konsumenci. My też uważamy, że warto takie aktywności wspierać.

Pokaż swoje rozwiązania szerokiemu gronu

W Gazeta.pl od początku naszej działalności stawiamy na rzetelną informację w zakresie ekologii i ochrony środowiska, a teraz postanowiliśmy dodatkowo promować proekologiczne postawy firm – niezależnie od ich wielkości, branży, w której działają, czy zakresu ich działalności. W ramach akcji „Reklama dla klimatu” w każdy piątek udostępniamy za symboliczną złotówkę łamy naszego serwisu biznesom wprowadzającym inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Pierwsza edycja projektu spotkała się z tak dużym zainteresowaniem reklamodawców, że postanowiliśmy rozpocząć jego kolejną odsłonę. Do pierwszej edycji akcji zgłoszono w sumie 37 inicjatyw, a my zdecydowaliśmy się zaprezentować 11 z nich. Teraz czas na Twój biznes!

Zgłoś swój innowacyjny pomysł

Jeśli wprowadzasz ekologiczne rozwiązania, promujesz eko nawyki, dbasz o przyszłość naszej planety lub popularyzujesz świadomość ekologiczną, koniecznie zgłoś się do nas. Wybierz jedno działanie o charakterze ekologicznym, które podejmuje Twoja firma, opisz je w formularzu zgłoszeniowym i wyślij na adres reklamadlaklimatu@agora.pl, a my odezwiemy się do twórców najciekawszych zgłoszeń.

Regulamin akcji Regulamin Akcji Reklama dla klimatu_2 edycja

Edit: Akcja została przedłużona do końca wakacji. Zaktualizowany regulamin akcji Reklama dla Klimatu.

Formularz zgłoszeniowy Formularz-zgłoszeniowy-Rekalam-dla-klimatu

Ekologia wpisana jest w DNA Gazeta.pl od samego początku istnienia serwisu – mówi Bartosz Wysocki, Dyrektor Handlowy grupy Gazeta.pl. – Konsekwentnie tworzymy jakościowe treści, których zadaniem jest edukacja naszych użytkowników oraz promowanie postaw pozytywnie wpływających na środowisko. Wierzymy jednak, że równie ważne jest nagradzanie ekologicznych działań, gdyż może się ono realnie przyczynić do dalszego szerzenia świadomości proekologicznej. To dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych reklamodawców do wysyłania do nas informacji o swoich ekologicznych inicjatywach – najciekawsze z nich chętnie opublikujemy na stronie głównej Gazeta.pl – dodaje Wysocki.

Więcej informacji o ofercie: https://reklama.gazeta.pl/wystartowala-kolejna-edycja-oferty-reklama-dla-klimatu/

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych