Aktualności

Gazeta.pl prezentuje podcast rzekę o Aleksandrze Kwaśniewskim

„Kwaśniewski Story. Podcast rzeka z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim” to pięć godzinnych rozmów przeprowadzonych przez Grzegorza Sroczyńskiego z byłym prezydentem Polski. Podcastów będzie można posłuchać na stronie głównej Gazeta.pl, w serwisie Wiadomosci.Gazeta.pl oraz na najpopularniejszych platformach podcastowych. Premiera pierwszego odcinka nastąpi dziś – w poniedziałek, 16 stycznia br. o godz. 18:00, a kolejne będą publikowane co tydzień.

Aleksander Kwaśniewski to najlepiej oceniany prezydent w III RP. Grzegorz Sroczyński w wyjątkowych wywiadach pyta, co takiego jest w Kwaśniewskim, że w każdych okolicznościach i w każdym systemie potrafił piąć się w górę. Były prezydent odpowiada – bez cyzelowania zdań czy poprawiania kolejnych wersji tego, co padło podczas nagrania. Pierwszy podcast rzeka od Gazeta.pl to niezwykle fascynująca i prawdziwa rozmowa, bez miejsca na upiększanie i redagowanie.

Podcast rzeka to forma, która nie kłamie – mówi Grzegorz Sroczyński. – Nie ma w niej możliwości redagowania czy poprawiania kolejnych wersji tego, co padło w rozmowie. Nie ma też problemu z autoryzacją, która stanowi prawdziwą zmorę dziennikarzy. Nagrało się i już! W podcaście rzece słuchacze wyłapią niefałszowany śmiech rozmówcy albo prawdziwą irytację, gdy pytania są niewygodne. A jednocześnie nie trzeba się spieszyć jak w radiu, gdzie między blokami reklamowymi zostaje ledwie kwadrans na szybki wywiad – dodaje.

W Gazeta.pl mamy ambicje tworzyć treści, których nie ma nikt inny. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Grzegorzem Sroczyńskim to właśnie jedna z takich wyjątkowych propozycji. Bardzo się cieszę, że możemy zaprezentować ten podcast naszym użytkowniczkom i użytkownikom – mówi Rafał Madajczak, redaktor naczelny Gazeta.pl.

Pierwszy odcinek rozmowy Grzegorza Sroczyńskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim zadebiutuje na Gazeta.pl w poniedziałek, 16 stycznia br. o godz. 18:00. Cały cykl będzie składał się z pięciu odcinków, a jego następne odsłony będą publikowane w kolejne poniedziałki. Podcastu będzie można odsłuchać zarówno na stronie Gazeta.pl, jak i na Spotify, w Apple Podcast, Anchor oraz Google Podcast.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl