Aktualności

Gazeta.pl ponownie gra dla WOŚP

Gazeta.pl już po raz trzeci wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zrealizuje projekt #JedenDzieńDłużej. W jego ramach od 26 stycznia na stronach portalu pojawiają się materiały redakcyjne o aukcjach przedmiotów otrzymanych od polityków, gwiazd i artystów, z których dochód przekazany zostanie Orkiestrze.

– Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat rozgrzewa serca Polaków i udowadnia, że potrafimy się wspaniale jednoczyć – mówi Rafał Madajczak, dyrektor kreatywny Gazeta.pl. – Także w Gazeta.pl chcemy wspierać tę wyjątkową inicjatywę, dokładając naszą cegiełkę do poprawy sytuacji w polskiej służbie zdrowia. Liczymy na to, że podobnie jak w ubiegłych latach aukcje realizowane w ramach projektu #JedenDzieńDłużej będą cieszyć się dużą popularnością i uda nam się zebrać jak najwięcej środków dla WOŚP – dodaje Rafał Madajczak.

Projekt pod hasłem #JedenDzieńDłużej narodził się po tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się podczas 27. Finału WOŚP w Gdańsku. Redakcja postanowiła wtedy dokończyć przerwaną zbiórkę Pawła Adamowicza, pokazując przy tym, co liczy się najbardziej – dobro, solidarność i wzajemne wsparcie. Te wartości wciąż przyświecają zespołowi Gazeta.pl, który dziś, 26 stycznia 2021 r. ruszył z kolejną edycją akcji.

Od tego dnia na łamach Gazeta.pl pojawiają się materiały redakcyjne zachęcające do wzięcia udziału w aukcjach odbywających się na Allegro.pl. Akcji towarzyszy specjalna skarbonka Gazeta.pl na Facebooku. Aukcje oraz skarbonka Gazeta.pl, zgodnie z hasłem akcji, zakończą się dzień po finale, czyli 1 lutego br.

Zaprzyjaźnieni z Gazeta.pl politycy, artyści, pisarze i gwiazdy przekazali przedmioty, które wesprą redakcyjną skarbonkę. Czytelnicy będą mogli wylicytować między innymi:

kolekcjonerski egzemplarz gry “CyberPunk 2077”,
-diadem Ewy Bilan-Stoch z Gali Mistrzów Sportu,
-pióro i egzemplarz Konstytucji RP od Marszałka Senatu – Tomasza Grodzkiego,
-zakupy w butiku LaMania oraz kolację z Joanną Przetakiewicz,
-udział w “metamorfozie” i sesję zdjęciowa oraz publikację sesji w serwisie Avanti24.pl od redakcji,
-zaproszenie na próbę zespołu oraz spotkanie z muzykami z formacji Kwiat Jabłoni,
-bluzę od Anji Rubik i Sexed.pl z limitowanej kolekcji przygotowanej przez Roberta Kutę na festiwal Audioriver,
-ścieżkę dźwiękową z filmu „Sztuka kochania” oraz film ze specjalną dedykacją od Marii Sadowskiej,
-książkę „Zero zahamowań” od Michała Rusinka ze specjalną dedykacją,
-kurtkę Marii Peszek z jej trasy koncertowej z dedykacją,
-książkę i płytę z autografem Marka Niedźwieckiego ze specjalną dedykacją dla zwycięzcy aukcji,
-lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską oraz płytę „Sorrento” z autografem artystki,
-Winyl “Chrust” ze specjalną dedykacją od Igora Herbuta,
-projekt łazienki wykonany przez Wioletę Bednarczyk od redakcji „Cztery Kąty”,
-kurtkę Jana Borysewicza z zespołu Lady Pank,
-książkę „Zmierzch demokracji” Anne Applebaum z dedykacją.

Aukcje można znaleźć na serwisie Allegro.pl w dedykowanej sekcji WOŚP. Akcja będzie także promowana na stronie głównej Gazeta.pl. 29. Finał WOŚP odbędzie się już 31 stycznia br., zebrane środki zostaną przekazane dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Akcja #JedenDzieńDłużej jest przykładem realizacji redakcyjnej deklaracji Gazeta.pl na 2021 rok, w której zespół portalu zobowiązał się do angażowania w sprawy ważne społecznie.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych