Aktualności

Gazeta.pl na Targach Śniadaniowych we wrześniu

Redakcje serwisów z grupy Gazeta.pl wezmą udział w Targach Śniadaniowych na warszawskim Mokotowie. W każdą niedzielę września br. jeden z serwisów zaprosi odwiedzających targi do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach oraz atrakcjach przygotowanych przez redakcje.

Zespoły serwisów Gazeta.pl – Weekend, Haps, Plotek oraz serwisów lifestyle’owych Gazeta.pl – przygotowały dla odwiedzających wrześniowe Targi Śniadaniowe na Skwerze AK Granat na warszawskim Mokotowie wyjątkowe atrakcje.

W najbliższą niedzielę, 4 września br. od 10:30 do 11:30 Plotek.pl zaprasza na wspólne sezonowe, polskie gotowanie z Rafałem Maślakiem na specjalnym stoisku Gazeta.pl. W warsztacie kulinarnym można wziąć udział bezpłatnie, bez wcześniejszych zapisów, ale liczba miejsc jest ograniczona i o możliwości udziału decydować będzie kolejność zgłoszenia się na stoisko Gazeta.pl. Fani serwisu Plotek.pl będą mogli obejrzeć transmisję z tego spotkania na Facebooku.

W drugą niedzielę miesiąca (11 września br.) warsztaty kulinarne dla serwisu Weekend.Gazeta.pl poprowadzi Małgosia Minta, a 18 września br. serwisy lifestyle’owe Gazeta.pl zaproszą uczestników Targów na warsztaty z Joginem Śmiechu (od 10:30 co godzinę). W ostatnią niedzielę września br. zespół Haps zdradzi zainteresowanym tajniki tworzenia kulinarnego wideo.

Targi Śniadaniowe to całoroczna inicjatywa, która w każdy weekend zachęca setki osób w różnych miastach Polski do wspólnego celebrowania, w piknikowej atmosferze wraz z rodziną i przyjaciółmi, najważniejszego posiłku dnia – śniadania. Podczas Targów można spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz potraw przygotowanych przez pasjonatów, a także wziąć udział w warsztatach.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych