Aktualności

Gazeta.pl i Clou z nagrodami Mobile Trends Awards

Portal Gazeta.pl oraz Clou – aplikacja „Gazety Wyborczej” otrzymały nagrody w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards przyznawanych najlepszym projektom z branży mobilnych technologii. Wręczenie statuetek odbyło się 18 lutego br. podczas uroczystej gali.

Gazeta.pl została nagrodzona w kategorii „Portal mobilny”. Za mobilną wersję portalu Gazeta.pl odpowiada jeden z zespołów projektowych segmentu Internet Agory, koordynowany przez właściciela produktu Damiana Świercza.

Clou zwyciężyło w kategorii „Aplikacja/strona mobilna – rozrywka”. Aplikację, która pozwala na czytanie wybranych, dłuższych artykułów z „Gazety Wyborczej”, przygotował zespół rozwoju cyfrowego „Gazety Wyborczej”, którym kierują Katarzyna Jaklewicz i Jakub Szestowicki

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są co roku przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów. W tym roku Mobile Trends Awards wręczono po raz piąty, nagradzając najlepsze firmy i instytucje z branży technologii mobilnych, będące twórcami innowacyjnych i godnych naśladowania projektów. Statuetki powędrowały do zwycięzców w 17 kategoriach.

Więcej informacji o nagrodach i pełna lista nominowanych – na www.mobiletrends.pl i https://www.facebook.com/mobiletrendspl/

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

666 008 045

Anna Trojnar

Ekspert ds.reklamy internetowej