Aktualności

eDziecko.pl w wyjątkowy sposób świętuje Dzień Ojca!

Choć Dzień Ojca obchodzimy w Polsce już od kilkudziesięciu lat, wciąż nie dorównuje on popularnością Dniowi Matki. Tymczasem ojciec wcale nie jest „tym drugim” rodzicem – jest równie ważny i odgrywa znaczącą rolę w życiu każdego dziecka. Chcąc o tym przypomnieć, redakcja serwisu eDziecko.pl stworzyła serię artykułów i nagrań, w których pokazuje, że T+A+T+A to wzór na miłość. 

W tym roku serwis eDziecko.pl świętuje Dzień Ojca w wyjątkowy sposób. Z tej okazji redakcja zapytała przedszkolaków, za co kochają swoich tatusiów. Efekty tej uroczej sondy można zobaczyć w materiałach wideo, prezentowanych także w sieci kin Helios. Dodatkowo, redakcja zapytała ojców o to, jak planują realizować swoją rolę i co to znaczy być dobrym rodzicem. Premiera tego spotu zaplanowana została na Dzień Ojca.

Akcji towarzyszyć będzie seria artykułów dotyczących m.in. samodzielnego ojcostwa czy współczesnego wzorca ojca. Działania będą promowane w kinach sieci Helios, na stronie głównej portalu Gazeta.pl, na stronie głównej serwisu eDziecko.pl oraz w mediach społecznościowych.

– Chcemy odczarować rolę ojca jako „tego drugiego” rodzica  mówi Ewa Walas, redaktorka naczelna serwisów lifestyle’owych w Gazeta.pl. – Poprzez przygotowane na Dzień Ojca artykuły i materiały wideo pokazujemy, że jest on równie ważny w życiu dziecka. Chcemy zaprezentować też różne modele ojcostwa oraz to, jak zmieniają się one na przestrzeni lat, do czego wykorzystaliśmy zarówno perspektywę dzieci, jak i ojców – tłumaczy.

eDziecko.pl to najpopularniejszy serwis parentingowy w Polsce. Od lat wspiera rodziców w wychowywaniu dzieci oraz pomaga w przygotowaniach do porodu. Redakcja serwisu prezentuje użyteczną i ekspercką wiedzę dotyczącą tematów związanych z wychowaniem i opieką nad dziećmi.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl