Aktualności

eDziecko i Dentosept z projektem crossmediowym „Mały wielki uśmiech”

W marcu na serwisie eDziecko wystartował crossmediowy projekt „Mały wielki uśmiech”, przygotowany we współpracy z klientem PhytoPharm i marką Dentosept, który skierowany jest do rodziców ząbkujących dzieci. W ramach projektu działania digital w naturalny sposób przeplatają się i uzupełniają z działaniami w radio i w prasie.

Ząbkowanie to szczególny, często trudny czas rozwoju dziecka. Dzięki eksperckiej wiedzy zawartej w tekstach, a także kalendarzowi ząbkowania, który można pobrać bezpośrednio ze strony głównej serwisu, zarówno rodzice, jak i dzieci mogą przez ten okres przejść z uśmiechem!

Projekt „Mały wielki uśmiech” składa się 6 treści redakcyjnych, poruszających tematy ząbkowania maluchów oraz higieny i odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej, a także publikowanych co 2 tygodnie tekstów natywnych. Dodatkowo świeżo upieczeni rodzice mogą sprawdzić swoją wiedzę o niemowlakach w specjalnie przygotowanym quizie.

Co więcej, w ramach projektu prowadzony jest także  konkurs, w którym mama lub tata mogą podzielić się informacjami, jak radzą sobie z pojawianiem się pierwszych zębów u swojego malucha i wygrać nagrodę.

W ramach współpracy marka Dentosept poza serwisem eDziecko, jest obecna również w Radiu Złote Przeboje oraz w Rock Radiu, gdzie w audycjach poruszana jest kwestia zdrowego uśmiechu najmłodszych. Natomiast w radiu Tok.FM prowadzona jest kampania spotowa.

Działania promocyjne w ramach projektu będą realizowane do końca maja br.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl