Wideo

Cykle wideo

RAMÓWKA:

STUDIO BIZNES

Nowoczesny i dynamiczny program w formie LIVE WIDEO poświęcony aktualnym trendom ze świata biznesu i motoryzacji oraz najważniejszym premierom samochodowym sezonu. Niemal półgodzinna rozmowa z zaproszonymi gośćmi, wśród których nie brakuje najważniejszych osób związanych z polską gospodarką – właścicieli firm, przedstawicieli biznesu, ministrów, ekonomistów, ekspertów. Format składa się z kilku bloków tematycznych, m.in.: rozmowa redaktora prowadzącego z zaproszonymi gośćmi na bieżące tematy z związane z ekonomią, technologią oraz ekologią. Prowadzący to uznani dziennikarze Gazeta.pl: redaktor naczelny serwisu Next.gazeta.pl Łukasz Kijek oraz redaktor naczelny Moto.pl Tomasz Korniejew.

 

 

SEKCJA PIŁKARSKA

Format wideo poświęcony futbolowej tematyce skierowany do wszystkich kibiców piłki nożnej, zarówno tych mainstreamowych jak i piłkarskich analityków. W programie nie brakuje analizy polskich i zagranicznych rozgrywek, rozmowy o piłce z dystansem i przede wszystkim ciekawych gości ze świata piłki nożnej: zawodników, trenerów oraz ekspertów. Prowadzącymi są redaktorzy Sport.pl m.in.: Michał Gąsiorowski, Paweł Wilkowicz, Tomasz Włodarczy. Każdy odcinek składa się z kilku modułów: rozmowa ekspertów, wideofelieton, wywiad ​ z gośćmi oraz analiza statystyczno-taktyczna ekspertów. Ważną rolę ​ w cyklu odgrywają kibice, którzy mają wpływ na kształt programu poprzez tagowanie tematów w mediach społecznościowych.

 

 

PORANNA ROZMOWA W GAZETA.PL

Format wideo emitowany NA ŻYWO od poniedziałku do piątku o godz. 8.30 na Gazeta.pl oraz na Facebooku poświęcony aktualnym zagadnieniom ze świata polityki, ekologii i społeczeństwa. Dziennikarze prowadzący to: Łukasz Kijek, Jacek Gądek, Grzegorz Sroczyński i Łukasz Rogojsz. Gośćmi programu są najważniejsze postaci życia publicznego i politycznego, m.in.: Aleksander Kwaśniewski, Bronisława Komorowski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Jadwiga Emilewicz, Robert Biedroń, Ewa Kopacz. Do tej pory program odwiedziło już niemal 200 gości.

 

 

HAPS

Haps to przepisy na pyszne dania prezentowane w dynamiczny i atrakcyjny sposób. Przekonamy każdego, że gotowanie nie jest wcale trudne i może być świetną zabawą. Przedstawiamy bazę inspirujących i smacznych przepisów na każdą okazję: od klasycznych potraw poprzez przekąski, koktajle i desery po dania z całego świata. Stawiamy też na zdrowe przepisy wegetariańskie oraz te dobrane specjalnie dla dzieci. Format realizowany w dwóch odsłonach: bez udziału kucharza w formie krótkiego filmiku z przepisem lub dłuższa forma z udziałem kucharza realizowana w designerskim studio kuchennym Hapsa. ​

 

 

KOŁO PLOTKA

Internetowe show na Youtube z udziałem aktorów, piosenkarzy, celebrytów i influencerów. Zaproszeni goście mierzą się ​z zadaniami wylosowanymi na Kole Plotka: pytanie, wyzwanie i zadanie specjalne. ​ ​Koło Plotka to prawdziwy hit, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród fanów kanału Plotek, jak i użytkowników śledzących poczynania swoich idoli. ​ ​Koło Plotka to interaktywna formuła angażująca widzów. Userzy nie tylko mają możliwość proponowania gości programu, ale również aktywnie komentują ​i udostępniają poszczególne odcinki. ​

 

 

F1

Format wideo w ramach serwisu Sport.pl, poświęcony najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1- ze szczególnym uwzględnieniem występów wracającego po dziewięciu latach na tor Roberta Kubicy.​ Główne elementy formatu to: „Zawiłości F1” – autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu, „Okrążenie toru” z Patrykiem Krutyjem – jednym z najlepszych polskich kierowców e-sportowych przejeżdżającym tory w grze „F1 2018” oraz „Lewis rozrabiaka” – nie zawsze poważne spojrzenie na życie Lewisa Hamiltona, najbarwniejszego kierowcy F1.

 

 

POP KULTURA

Cykl poświęcony najnowszym i najciekawszym zjawiskom, dziejącym się aktualnie w kulturze: filmom, książkom, serialom czy spektaklom teatralnym. ​Prowadzącymi program są uznane dziennikarki serwisu Kultura.gazeta.pl – Marta Korycka i Justyna Bryczkowska, które omawiają ciekawostki ze świata kultury w czterech blokach tematycznych: ​ Co nowego, czyli aktualne wydarzenia związane z premierami filmowymi, telewizyjnymi, książkowymi oraz muzycznymi. ​ Kiedyś to było – powrót do kultowych momentów popkultury takich jak emisja pierwszego odcinka “Mody na sukces” ​ Musimy o tym pogadać – dyskusja wokół najciekawszego tematu tygodnia.​ Ranking – zastawienie top 5 m.in.: najlepszych scen i kadrów filmowych, aktorów czy książek.

 

 

OKO NA ŚWIAT

Cykl poświęcony interesującym zjawiskom z Polski i ze świata prowadzony przez uznaną redaktorkę Gazeta.pl – Marię Mazurek. W programie poruszane są tematy związane z ochroną środowiska i klimatu w cieniu globalnej polityki. Wyróżniające cechy formatu to przede wszystkim: błyskotliwa narracja, ciekawe zdjęcia i materialy filmowe oraz goście z całego świata. Dotychczasowe realizacje poruszały takie zagadnienia jak: brexit, impeachment Trumpa czy wyścig mocarstw o Arktykę. Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników – każdy odcinek to średnio 100 tys. obejrzeń.

 

 

TOP appki/ TOP gadżety

Felieton wideo poświęcony aplikacjom oraz nowinkom technologicznym. W programie redaktor omawia popularne gadżety oraz aplikacje mobilne. Każdy odcinek to przegląd najciekawszych pozycji na rynku oraz doskonała baza wiedzy dla użytkowników na temat aktualnych trendów. Program prowadzi uznany dziennikarz i szef działu technologicznego Next.pl – Daniel Maikowski.

 

 

#HOMEBEAUTY

Format wideo o tematyce urodowej. W programie doświadczona wizażystka – Julita Grochała zdradza techniki makijażowe przydatne zarówno na codzień, jak i na specjalne okazje. Tematyka odcinków dobierana jest na podstawie najczęściej wyszukiwanych fraz w kategorii beauty oraz aktualnych trendów. Podążając za preferencjami naszych użytkowniczek pokazujemy m.in.: jak zadbać o włosy i skórę w domu, jak wyregulować brwi czy w prosty sposób zrobić maseczkę. Dodatkowo #Homebeauty to program realizowany w całości zdalnie – w naturalnym domowym otoczeniu, dzięki czemu cieszy się on większym zaufaniem i pozytywnym odbiorem wśród użytkowniczek.

 

 

PLOTKERSI

Program w serwisie Plotek.pl, w którym gwiazdy mierzą się z plotkami na swój temat, odpowiadając na niewygodne pytania oraz komentując medialne doniesienia. Prowadzącymi są Cezary Wiśniewski i Aleksandra „Guova” Głowińska. W studio Plotkersów zapowiada się cała plejada gwiazd m.in.: Joanna Przetakiewicz, Karolina Pisarek oraz Magda Bereda. Finałowym elementem każdego odcinka jest rozmowa online zaproszonego gościa z jednym z fanów a po emisji na użytkowników czeka konkurs, do którego nagrodę przygotuje gwiazda bieżącego wydania.

 

 

PRACOWNIA BRONKA

Eksperymenty, których nie powstydziłby się sam Isaac Newton w wykonaniu 11-letniego Bruna. Lampa lawa, ciecz newtonowska, piankolina z domowych produktów to tylko niektóre pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci. Nowe odcinki możecie oglądać w każdą sobotę w serwisie eDziecko na YouTube oraz na Facebooku.

 

PROJEKTY SPECJALNE:

MODNY WYBÓR

Multiplatformowy program przygotowany na potrzeby branży modowej wykorzystujący najnowsze interaktywne i ecommersowe rozwiązania video. Oddanie kontroli nad przebiegiem materiału widzowi to nie tylko śmiały eksperyment, ale również wydłużony czas kontaktu z marką. Na podstawie ankiety na Instagramie, widzowie wybierają dwa kluczowe elementy stroju będące bazą stylizacji. W trakcie programu prowadząca trzykrotnie pyta widzów o ich wybór dotyczący poszczególnych części garderoby. Użytkownik poprzez kliknięcie w wybrany element tworzy swój zestaw ubrań. Końcowy efekt to stylizacja stworzona przez użytkownika z produktów/ubrań Partnera.

 

VIRTUAL SHOWROOM

Felieton skierowany do branży motoryzacyjnej poświęcony wybranym modelom samochodów. Cykl prowadzi redaktor naczelny serwisu moto.pl Tomasz Korniejew – doświadczony dziennikarz, ekspert w dziedzinie motoryzacji oraz pasjonat samochodów. Virtual showroom to przede wszystkim angażująca użytkowników formuła obejmująca interaktywne wideo, w którym użytkownik sam dokonuje wyboru, które z elementów wyposażenia auta chce w danym momencie oglądać. Tym samym użytkownik nijako tworzy własny scenariusz audycji.

 

NA ZDROWIE

Cykl wideo poruszający aktualne tematy i trendy ze świata medycyny. ​Program realizowany jest w dwóch wariantach: w pierwszej odsłonie analizujemy fakty i mity związane ze zdrowiem ukazane w formie dynamicznych zdjęć i fragmentów wideo dopełnionych tekstem. ​W drugiej odsłonie odwiedzamy z kamerą gabinety różnych ekspertów z dziedziny medycyny i wyjaśniamy kwestie, które nurtują użytkowników. ​Specjaliści tłumaczą, kiedy pozornie banalne dolegliwości mogą oznaczać problem ze zdrowiem oraz zachęcają do badań profilaktycznych i odwiedzenia gabinetu lekarskiego. Wypowiedzi ekspertów są przeplecione ujęciami, które obrazują omawiany problem.

>>Obejrzyj

 

SAM NA SAM (WILKOWICZ)

Najważniejsze osoby ze świata sportu odsłaniają kulisy swojej kariery przed znanym i nagradzanym dziennikarzem Sport.pl – Pawłem Wilkowiczem. Bohaterami są sportowcy z różnych dziedzin, m.in. piłkarze, koszykarze, lekkoatleci, himalaiści, ale także trenerzy. W każdym odcinku pojawiają się zarówno najpopularniejsze, jak i te mniej znane, ale fascynujące osoby ze świata sportu. W rozmowie odkrywają przed widzami fragmenty swojego życia zawodowego i prywatnego, mówiąc o sukcesach, porażkach i planach na przyszłość. Odbiorcami są nie tylko osoby zainteresowane sportem, ale ze względu na szerokie podejście do tematu, także ci, którzy lubią poznawać sylwetki inspirujących osób.

>>Obejrzyj

 

#ZWYKLINIEZWYKLI

Niebanalne i poruszające historie ludzi, które udowadniają, że upór, determinacja ​i odwaga są w stanie zmieniać rzeczywistość. ​ ​Format “Zwykli Niezwykli” to pełen energii przekaz wywołujący w widzach pozytywne emocje. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników, którzy w internetowym storytellingu szukają głębszego sensu – chwili wzruszenia, zastanowienia, zatrzymania się i uśmiechu.​ Cykl dostarcza czytelnikom cotygodniową porcję inspiracji ​ i wzruszeń. Jest blisko zwykłych ludzi – pokazuje bohaterów ​ w ich domach i miejscach pracy. Opowiada historie, które łączą, a nie dzielą.

>>Obejrzyj

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 095 075

Jowita Szymańska

Ekspert branżowy ds. reklamy internetowej

biuroreklamy@agora.pl

Napisz e-mail