Wideo

Cykle wideo

RAMÓWKA:

STUDIO BIZNES

Nowoczesny i dynamiczny program w formie live wideo poświęcony aktualnym trendom ze świata biznesu, sportu i motoryzacji, w tym najważniejszym premierom samochodowym sezonu. Obejrzymy tu rozmowy z zaproszonymi gośćmi, wśród których nie brakuje najważniejszych osób związanych z polską gospodarką. Format składa się z kilku bloków tematycznych, m.in. rozmowy redaktora prowadzącego z ekspertami na bieżące tematy związane z ekonomią, technologią oraz ekologią. Gospodarzami programu są uznani dziennikarze Gazeta.pl, Moto.pl oraz Sport.pl: Łukasz Kijek, Tomasz Korniejew oraz Dominik Wardzichowski.

PORANNA ROZMOWA W GAZETA.PL

Publicystyczny program wideo emitowany na żywo od poniedziałku do czwartku o godz. 8.30 na stronie głównej Gazeta.pl, Facebooku i Youtubie. Jest on poświęcony aktualnym zagadnieniom ze świata polityki, ekologii i społeczeństwa. Dziennikarze prowadzący to Karolina Hytrek-Prosiecka i Jacek Gądek. Gośćmi programu są najważniejsze postaci życia publicznego – politycy, eksperci, analitycy i komentatorzy.

SPORT LIVE

Sukces goni sukces, Iga Świątek ściga się z Robertem Lewandowskim, a siatkarze z piłkarzami i skoczkami. Redaktorzy Sport.pl komentują to wszystko na żywo w programie Sport.pl LIVE. W każdy poniedziałek tłumaczą i analizują sukcesy, porażki, wyzwania oraz najważniejsze zagadnienia polskiego i zagranicznego sportu. Eksperci oraz sportowcy odpowiadają na wnikliwe pytania prowadzących. Wspólnie zagłębiają się w zakamarki stadionów, hal i kortów. Przewidują najbliższe wydarzenia, powołania i szanse stojące przed cieszącymi się dużą popularnością zawodnikami.

HAPS

Haps to przepisy na pyszne dania, których przygotowanie jest prezentowane w dynamiczny i atrakcyjny sposób. Każdy może się przekonać, że gotowanie nie jest wcale trudne, a może być świetną zabawą dla całej rodziny. W bazie Hapsa znajdziemy inspirujące i smaczne przepisy na każdą okazję: od klasycznych potraw, poprzez przekąski, koktajle i desery, po dania z całego świata. Pojawiają się też zdrowe przepisy wegetariańskie oraz te dobrane specjalnie dla dzieci. Format jest realizowany w dwóch odsłonach: w formie krótkiego filmiku z przepisem lub w dłuższej formie z kucharzem lub kucharzami w roli prowadzących. Widea realizowane są w designerskim studio kuchennym Hapsa. ​

MAMY CZAS

W każdym odcinku cyklu jego prowadzące, Agnieszka Matracka i Klaudia Kolasa, rozmawiają z gwiazdami i ekspertami na temat rodzicielstwa, związanych z nim emocji, rozterek i wyzwań, a położna udziela praktycznych porad młodym rodzicom. Gośćmi cyklu są specjaliści z dziedzin związanych ze zdrowiem, rodzicielstwem i wychowaniem, znani influencerzy, sportowcy czy aktorzy. W programie poruszane są aktualne problemy, które dotykają rodziców dzieci w każdym wieku. Goście dzielą się swoimi doświadczeniami z różnych etapów życia: starania się o dziecko, problemów z płodnością, początków rodzicielstwa, wychowywania potomstwa. Prowadzące nie boją się trudnych pytań i budzących emocje kwestii. Ich rozmowy mają dawać widzom dodatkową wiedzę, wsparcie i inspirację do znajdowania dla siebie jak najlepszej drogi w rodzicielstwie. ​

 

MYK

Myk to odświeżona wersja lifehackowego formatu, w którym miłośnik prostych rozwiązań, nieszablonowy Tomasz, dzieli się z widzem trikami i prostymi rozwiązaniami domowych problemów. Od ogórków małosolnych, przez czyszczenie wanny, po pozbywanie się ćmy bukszpanowej. Żaden kłopot nie jest straszny, bo na wszystko da się znaleźć jakiś magiczny sposób, a prace domowe naprawdę mogą być przyjemnością, zwłaszcza jeśli połączy się je z odrobiną humoru.

 

POP KULTURA

Cykl poświęcony najnowszym i najciekawszym zjawiskom dziejącym się aktualnie w kulturze: filmom, książkom, serialom, muzyce czy spektaklom teatralnym. Prowadzącymi program są uznane dziennikarki serwisu Kultura.gazeta.pl – Marta Korycka i Justyna Bryczkowska – które omawiają ciekawostki ze świata kultury w blokach tematycznych: „Co nowego”, czyli aktualne wydarzenia związane z premierami filmowymi, telewizyjnymi, książkowymi oraz muzycznymi; „Musimy o tym pogadać” – dyskusje wokół najciekawszego tematu tygodnia.

TOP TECH

Felieton wideo poświęcony aplikacjom, zjawiskom, gadżetom oraz nowinkom technologicznym. W programie redaktor omawia popularne oraz debiutujące dopiero urządzenia, gry i aplikacje mobilne. Każdy odcinek to przegląd najciekawszych pozycji na rynku, nadchodzących premier oraz doskonała baza wiedzy dla użytkowników na temat aktualnych trendów. Program prowadzi uznany dziennikarz i szef działu technologicznego Next.gazeta.pl – Daniel Maikowski.

 

PROJEKTY SPECJALNE

  1. Modny wybór
  2. Moto przewodnik
  3. Virtual showroom
  4. Zwykliniezykli
  5. Na zdrowie

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych