Aktualności

#BOHATEROWIE – Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro na Gazeta.pl

Redakcja Gazeta.pl wspólnie z Polskim Komitetem Paraolimpijskim promuje idee paraolimpizmu i zachęca internautów do kibicowania z pomocą hashtaga #BOHATEROWIE. Igrzyska Paraolimpijskie Rio 2016 będą relacjonowane na stronie głównej portalu, a już dzisiaj można obejrzeć efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej polskich paraolimpijczyków.

Już dziś, 5 września br. użytkownicy Gazeta.pl mogą obejrzeć wyjątkową sesję zdjęciową przygotowaną przez zespół portalu i Polski Komitet Paraolimpijski. Galeria zdjęć pt. „Bohaterowie Igrzysk” to portrety polskich paraolimpijczyków uzupełnione o niecodzienne historie ich sukcesu. Sportowców sfotografował Jakub Szymczuk, polski fotoreporter i fotograf, autor popularnego bloga „Mikroblog Fotoreportera”, laureat Grand Press Photo 2014 za Zdjęcie Roku i Zdjęcie Dekady za fotoreportaż z „Czarnego Czwartku” na kijowskim Majdanie oraz laureat Nagrody Kapuścińskiego. W sesji na warszawskim stadionie „RKS Skra” wzięli udział reprezentanci Polski na XV Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro: Justyna Kozdryk (podnoszenie ciężarów), Jakub Tokarz i Kamila Kubas (kajakarstwo), Monika Gibas (żeglarstwo), Adrian Castro (szermierka na wózku), Wojciech Makowski (pływanie), Alicja Fiodorow (sprint) i Marcel Jarosławski (członek Misji Paraolimpijskiej).

Galerię można zobaczyć tutaj: link.

Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro, podobnie jak niedawne Igrzyska Olimpijskie, będą szeroko relacjonowana w serwisach Gazeta.pl. W trakcie zmagań polskich paraolimpijczyków na stronie głównej portalu widoczny będzie specjalny box wydawany przez redakcję Sport.pl, w którym znajdą się wszystkie najświeższe informacje dotyczące tego wydarzenia, polskich szans medalowych, zwycięzców poszczególnych dyscyplin, a także historii zawodników i harmonogramu zawodów. Codziennie rano użytkownicy Gazeta.pl przeczytają również podsumowanie dnia z Igrzysk w Rio.

Dodatkowo zespół Gazeta.pl przygotował szereg publikacji związanych z Igrzyskami Paraolimpijskimi Rio 2016, m.in. materiał „making of” z sesji zdjęciowej, wideo przedstawiające polskich paraolimpijczyków, fotostory o niesamowitych dyscyplinach paraolimpijskich, a także tekst o nieznanych faktach związanych z tym wydarzeniem.

Galeria oraz materiały redakcyjne poświęcone Igrzyskom Paraolimpijskim w Rio de Janeiro będą promowane w serwisach Gazeta.pl, na ekranach CityINFOtv, a także w Radiu TOK FM.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

666 008 045

Anna Trojnar

Ekspert ds.reklamy internetowej