Aktualności

Biuro Reklamy Gazeta.pl ma wyłączność na sprzedaż reklam na Kwejk.pl

Biuro Reklamy Gazeta.pl rozpoczęło współpracę z Kwejk.pl – jednym z największych serwisów rozrywkowych w Polsce i od 2015 roku będzie sprzedawać powierzchnie reklamowe na Kwejk.pl na zasadach wyłączności.

Współpraca z dużym i mającym wieloletnie doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych podmiotem, jakim jest Gazeta.pl, ogromnie nas cieszy. Dzięki niej mamy szansę na rozwój i maksymalizację korzyści z rosnącego zasięgu Kwejk.pl – mówi Dymitr Głuszczenko, twórca i szef serwisu.

Kwejk.pl znajduje się w czołówce serwisów rozrywkowych w Polsce. Codziennie pojawia się na nim ponad 100 nowych zabawnych obrazków, gifów, filmików i memów. Witryna ma ponad 2 mln użytkowników miesięcznie. Są to głównie ludzie młodzi – ponad połowa użytkowników Kwejk.pl to osoby do 24 roku życia*.

Wzmacniamy i rozszerzamy ofertę reklamową Gazeta.pl o serwis skierowany do bardzo atrakcyjnej dla reklamodawców grupy młodych i aktywnie korzystających z internetu osób. To również zupełnie nowy kontekst, w którym nasi klienci mogą promować swoje marki – mówi Bartosz Wysocki, dyrektor sprzedaży Gazeta.pl.

Obok standardowych rozwiązań i formatów reklamowych w serwisie Kwejk.pl, Biuro Reklamy Gazeta.pl oferuje także szereg niestandardowych form promocyjnych, wykorzystujących funkcjonalności serwisu.

Gazeta.pl, jako jedyny podmiot na rynku, zajmuje się również sprzedażą powierzchni reklamowych w Skype oraz na portalu MSN.com.

http://kwejk.pl/obrazek/2166261/wanna-buy-some-ads.html

Kontakt:
Magdalena Zmorzyńska
menadżer ds. komunikacji
Gazeta.pl AGORA SA
magdalena.zmorzynska@agora.pl
tel. 507 094 691

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507095038

Emilia Kaczmarek-Muszel

Konsultant ds. Klientów Kluczowych