Aktualności

Avanti24 odsłania kulisy mody w nowym formacie wideo Klips

Klips, najnowszy format wideo serwisu Avanti24, przedstawia najciekawsze historie ze świata mody, które zainspirują wszystkich poszukujących własnego stylu i niebanalnych rozwiązań. Skąd wzięła się nazwa kultowej ramoneski? Dlaczego dwuczęściowy kostium znany jest jako bikini? – na te i inne pytanie odpowie nowy, mobilny format wideo, który można oglądać w serwisie Avanti24 oraz na Facebooku.

Klips to internetowe wideo skierowane nie tylko do miłośników mody, ale także do wszystkich osób szukających ciekawostek o przełomowych trendach. Każdy odcinek to kilkudziesięciosekundowy materiał wideo, prezentujący mniej znane fakty dotyczące świata mody, historii marek i światowych gigantów odzieżowych oraz elementów garderoby, które wykorzystujemy w codziennym życiu.

– W Avanti24 piszemy o trendach, prezentujemy porady i stylizacje. Teraz również w formie wideo chcemy dostarczać użytkownikom wiedzy na tematy związane z modą – mówi Wioleta Deptuła, szefowa serwisów internetowych czasopism w Agorze. – Klips to wideo dopasowane do specyfiki mediów społecznościowych i urządzeń mobilnych – jest krótkie, dynamiczne, można oglądać je bez dźwięku. To też ciekawe uzupełnienie naszej oferty content marketingowej.

Nowe odcinki formatu Klips będą miały swoją premierę w każdy czwartek w serwisie Avanti24 oraz na Facebooku.

Pierwszy odcinek można już obejrzeć na stronie Avanti24: http://avanti24.pl/Avanti/12,162393,22897225.html

Avanti24 to serwis zakupowy, który wyróżnia się wysokiej jakości treściami redakcyjnymi kierowanymi do osób szukających porad na temat wyglądu. Serwis jest z jednej strony lifestyle’owym poradnikiem dla osób w każdym wieku, zainteresowanych modą, urodą i najnowszymi trendami, a z drugiej strony – agregatorem sklepów internetowych z wygodną wyszukiwarką produktów. Nowoczesne rozwiązania content-2-commerce umożliwiają użytkownikom przechodzenie bezpośrednio do konkretnych sklepów internetowych oferujących opisywane produkty.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

507 093 903

Tomasz Różański

Konsultant ds. Klientów Kluczowych w Gazeta.pl