Aktualności

Strumień wiadomości na żywo jedynie w aplikacji Gazeta.pl LIVE

Gazeta.pl LIVE to innowacyjna aplikacja z codziennymi relacjami na żywo, niekończącym się strumieniem wiadomości, który aktualizuje się bez potrzeby ponownego odświeżania, a także powiadomieniami push wysyłanymi przez redakcję zawsze wtedy, gdy dzieje się coś ważnego.


Telefon to narzędzie, które mamy zawsze przy sobie i który może nam zapewnić stały dostęp do najświeższych i najważniejszych informacji. Stąd pomysł, żeby czytelnicy Gazeta.pl otrzmywali je “live”. Redaktorzy przez cały dzień dostarczają wysokiej jakości wyselekcjonowane treści, które wpadają w feed aplikacji. O tych najważniejszych wysyłamy notyfikacje, stosowane już przez nas w aplikacji Sport.pl LIVE. – mówi Kamil Brzeziński, kierownik zespołu aplikacji mobilnych.

W aplikacji oferowane są informacje z portalu Gazeta.pl z takich obszarów, jak biznes, kultura, rozrywka, styl życia, a także wiadomości lokalne.

– Chcemy być tam, gdzie nasi użytkownicy i ich telefony. Na kanapach przed telewizorem, w samochodach i w poczekalniach. Aplikacja Gazeta.pl LIVE to kolejny krok w tym kierunku. Śledzenie naszych “relacji na żywo” i najciekawszych newsów Gazeta.pl jest teraz wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej – mówi Paweł Stremski, dyrektor Gazeta.pl.

Gazeta.pl LIVE dostępna jest na urządzenia z systemem Android i można ją pobrać w sklepach Google Play.

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

510-022-054

Maciej Tylkowski

Ekspert ds. reklamy online