Wideo

Cykle wideo

Studio Biznes

Nowoczesny i dynamiczny program w formie LIVE WIDEO poświęcony aktualnym trendom ze świata biznesu i motoryzacji oraz najważniejszym premierom samochodowym sezonu. Prowadzący to uznani dziennikarze: redaktor naczelny serwisu Next.gazeta.pl Łukasz Kijek oraz redaktor naczelny Moto.pl Tomasz Korniejew. Niemal półgodzinna rozmowa na żywo z zaproszonymi gośćmi, wśród których nie brakuje najważniejszych osób związanych z polską gospodarką – właścicieli firm, przedstawicieli biznesu, ministrów, ekonomistów, ekspertów. Format składa się z 4 bloków tematycznych, m.in.:

-Twarzą w twarz – rozmowa redaktora prowadzącego z zaproszonymi gośćmi na bieżące tematy z związane z ekonomią, technologią oraz ekologią.

-TOP appki/gadżety – felieton Daniela Maikowskiego poświęcony aplikacjom oraz nowinkom technologicznym.

Cykl cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród użytkowników, którzy chętnie śledzą kolejne odcinki, ale również reklamodawców. Świadczą ​o tym udane realizacje z Klientami, w których na istotne tematy wypowiadali się przedstawiciele partnerskich marek a w specjalnie zaprojektowanym studio zaprezentowane zostały modele aut takich jak: Audi, Mazda, Ford czy Abarth.

>> Obejrzyj

 

Sekcja Piłkarska

Sekcja Piłkarska to gorące futbolowe tematy, analiza polskich i zagranicznych rozgrywek, a także rozmowy o piłce z dystansem i na luzie.
Jest to cykl wideo skierowany do wszystkich kibiców piłki nożnej, zarówno tych bardziej mainstreamowych jak i piłkarskich analityków.
W każdym programie gościmy znanych ze świata piłki nożnej: zawodników, trenerów, ekspertów, a także redaktorów sportowych.
​To, co wyróżnia program to modułowość i interaktywna formuła. Każdy odcinek składa się z czterech modułów: rozmowy ekspertów, wideofelieton, wywiad ​z gośćmi i analiza statystyczno-taktyczna ekspertów „W polu K”.
Ważną rolę ​w cyklu odgrywają kibice, którzy mają wpływ na kształt programu poprzez tagowanie tematów w mediach społecznościowych.​

Piłka nożna i rozgrywki klubowe, dzięki emocjom które im towarzyszą są doskonałym obszarem do wzmacniania swojej marki i budowania silnych więzi z Klientami.

>>Obejrzyj

 

Poranna rozmowa z Gazeta.pl

Poranna rozmowa to program, emitowany  NA ŻYWO od poniedziałku do piątku o godz. 8.30 na Gazeta.pl oraz na Facebooku.
Program prowadzą dziennikarze Gazeta.pl: Łukasz Kijek, Jacek Gądek, Grzegorz Sroczyński i Łukasz Rogojsz.  Gośćmi programu są postaci życia publicznego i politycznego, z którymi nasi dziennikarze poruszają podczas rozmowy najważniejsze i najbardziej aktualne tematy.
Do tej pory w programie wystąpiło już ok. 200 gości, w tym m.in.: Aleksander Kwaśniewski, Bronisława Komorowski, marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek Tomasz Grodzki, minister Jadwiga Emilewicz, Robert Biedroń, Adrian Zandberg, europosłanka Ewa Kopacz i wielu innych.

W 2020 roku w piątkowym programie Poranna Rozmowa poruszane będą dodatkowo tematy społeczne i ekologiczne.

>>Obejrzyj

 

Haps i Haps Premium

Haps to nietypowe przepisy na pyszne dania zaprezentowane w dynamiczny i atrakcyjny sposób.
Gotowanie to dla jednych ulubiona czynność, a dla innych przykra konieczność. Nasz wyjątkowy cykl o tematyce kulinarnej pierwszej grupie zaprezentuje inspirujące i pyszne przepisy, a drugiej udowodni, że gotowanie wcale nie jest trudne i może być świetną zabawą.
W krótkiej i dynamicznej formie przekazujemy odbiorcom sprawdzone przepisy na klasyczne potrawy, a także przekąski, koktajle i desery z Polski, jak i z całego świata. Regularnie pojawiają się także specjalne przepisy wegetariańskie oraz te dobrane specjalnie dla dzieci.

Haps premium to iście soczyste spojrzenie na gotowanie realizowane w designerskim studio kuchennym, z udziałem uznanych szefów kuchni. ​Wideo haps premium to zupełnie nowa jakość tworzenia wideo w Internecie, dzięki której chce się je oglądać od pierwszej sekundy.
Dopracowany detal kadru i walor estetyczny sprawiają, że widz nie może oderwać oczu od ekranu.​
Przestrzeń, która została zaprojektowana specjalnie do projektu haps premium wysmakowana i dopracowana w każdym detalu, a ponad to potrafi się zmieniać! W zależności od tematyki i przekazu materiału może zyskać zarówno rustykalny jak i nowoczesnych charakter.​
Produkcja jest bardzo plastyczna, dlatego scenariusz i scenografię można dostosować do produktów Klienta oraz look& feel marki.

Dzięki pomysłowemu podejściu do kwestii gotowania nasze cykle wyróżniają się na rynku spośród innych materiałów kulinarnych, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom, stwarzają możliwość do ciekawego zaprezentowania marki lub produktu reklamodawcy.

>> Obejrzyj

 

 

 

#zwykliniezwykli

Niebanalne i poruszające historie ludzi, które udowadniają, że upór, determinacja ​i odwaga są w stanie zmieniać rzeczywistość. ​
Format „Zwykli Niezwykli” to pełen energii przekaz wywołujący w widzach pozytywne emocje. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników, którzy w internetowym storytellingu szukają głębszego sensu – chwili wzruszenia, zastanowienia, zatrzymania się i uśmiechu.​
Cykl dostarcza czytelnikom cotygodniową porcję inspiracji ​i wzruszeń. Jest blisko zwykłych ludzi – pokazuje bohaterów ​w ich domach i miejscach pracy. Opowiada historie, które łączą, a nie dzielą.
Stawiamy na ciekawą treść i atrakcyjną formę, co zaowocowało nagrodami oraz nominacjami w prestiżowych konkursach (Grand Video Awards, Grand Press) oraz zainteresowaniem reklamodawców. ​

Kierując naszą ofertę do Klientów pozostajemy wierni wysokim standardom dziennikarskim, dzięki czemu powstaje jakościowy storytelling, które jest idealnym kontekstem do zaprezentowania marki.​

>>Obejrzyj

 

Koło Plotka

Program rozrywkowy, który pozwala poznać bliżej gwiazdy polskiego show-biznesu.
Internetowe show na Youtube z udziałem plejady gwiazd: aktorów, piosenkarzy, celebrytów i influencerów. Zaproszeni goście mierzą się ​z zadaniami wylosowanymi na Kole Plotka: pytanie, wyzwanie i zadanie specjalne. ​​Koło Plotka to prawdziwy hit, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród fanów kanału Plotek, jak i użytkowników śledzących poczynania swoich idoli. ​

Koło Plotka to interaktywna formuła angażująca widzów, którzy aktywnie komentują ​i udostępniają poszczególne odcinki. ​
Program to doskonała okazja do lokowania produktu marki z pomocą osobowości telewizyjnych mających opiniotwórczy wpływ na użytkowników.

>>Obejrzyj

 

Myk

Pokazujemy jak przezwyciężyć trudy codzienności prostymi i sprytnymi sposobami.
Uciążliwe plamy, ukąszenia owadów, poparzenia słoneczne czy chaos w szafie – to wszystko może zamienić nawet najcieplejszy, słoneczny dzień w pasmo nieszczęść. Zdając sobie z tego sprawę, w materiałach wideo prezentujemy patenty na przeciwności losu, ale także podsuwamy pomysły na to, jak wykorzystać resztki z gotowania, pokazujemy jak stworzyć własny planer ślubny, maskę do kąpieli czy oryginalny prezent urodzinowy.

Naszymi odbiorcami są osoby, które chętnie realizują niebanalne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, ale także ci, którzy cenią sobie własnoręcznie stworzone rzeczy oraz czerpią przyjemność z wykonywania prac manualnych. Nie tylko ułatwiamy codzienne życie Polaków, ale także inspirujemy i nakłaniamy do tego, aby wykorzystywać dostępne dla każdego przedmioty do stworzenia czegoś wyjątkowego.

>>Obejrzyj

 

W Polu K

Program, w którym co tydzień dziennikarze Sport.pl rozmawiają w studio o Ekstraklasie oraz podsumowują i komentują minioną kolejkę.
Cykl W polu K relacjonowany jest na żywo, za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook oraz YouTube. Transmisja odbywa się w każdy piątek o 12.00. Następnie odcinek można znaleźć na serwisie sport.pl.

Cykl idealny dla fanów piłki nożnej, a w szczególności Ekstraklasy.

>>Obejrzyj

 

Tamagoczi

Najbardziej społecznościowy i interaktywny format na polskim Youtube. ​
5 zaskakujących wyzwań, którym muszą sprostać uczestnicy programu: celebryci, vlogerzy, gwiazdy i artyści. Program Tamagoczi to doskonała zabawa z userami oraz dynamiczna i młodzieżowa formuła. Mnóstwo komentarzy oraz udostępnionych odcinków. Ogromna popularność​ i rzesza wiernych fanów. ​Jak to działa? Poprzez Instastories zaproszony gość komunikuje fanom swój udział w show. Tam w zamieszczonej ankiecie użytkownicy głosują na zadanie, które gość ma wykonać w programie – od tego zależy przebieg odcinka. Dodatkowo użytkownicy mogą osobiście obserwować zmagania gwiazd na planie odcinka.

Tamagoczi to możliwość dotarcia do młodzieżowej grupy użytkowników ​i praktycznie nieograniczone formy ekspozycji Klienta od promocji gadżetów przez prezentację odzieży i produktów spożywczych po realizację materiału w salonie Klienta. ​

>>Obejrzyj

 

Wilkowicz sam na sam

Najważniejsze osoby ze świata sportu odsłaniają kulisy swojej kariery przed znanym i nagradzanym dziennikarzem Sport.pl – Pawłem Wilkowiczem.
Bohaterami każdego odcinka są sportowcy z różnych dziedzin, m.in. piłkarze, koszykarze, lekkoatleci, himalaiści, ale także trenerzy. W każdym odcinku pojawiają się zarówno najpopularniejsze, jak i te mniej znane, ale fascynujące osoby ze świata sportu. W rozmowie odkrywają przed widzami fragmenty swojego życia zawodowego i prywatnego, mówiąc o sukcesach, porażkach i planach na przyszłość.

Odbiorcami są nie tylko osoby zainteresowane sportem, ale ze względu na szerokie podejście do tematu sportu, także ci, którzy lubią poznawać sylwetki inspirujących osób.

>>Obejrzyj

 

Now

Najważniejsze informacje ze świata i Polski przedstawione w formie krótkich materiałów wideo.​
Cykl porusza najistotniejsze newsy w formie krótkich i bogatych ​w treść materiałów wideo. Odbiorcy znajdą w nim informacje o aktualnych zdarzeniach, krótkie analizy problemów obecnych w dyskursie medialnym, ​a także ciekawostki z Polski i ze świata.​ Program jest chętnie oglądany przez użytkowników, którzy chcą być na bieżąco ​z aktualnymi wydarzeniami, a także tych lubiących wiedzieć więcej na temat ogólnospołecznych zagadnień.
​Format wpisuje się w aktualne trendy panujące w mediach społecznościowych​i porusza tematykę, która daje wiele możliwości do natywnej ekspozycji marki taką jak: energooszędność, recykling czy ekologiczne produkty.

>>Obejrzyj

 

Dogrywka

Rozmowy dziennikarzy i specjalistów na najważniejsze tematy ostatnich wydarzeń z Ekstraklasy.
Gośćmi prowadzących są obecni, jak i dawni zawodnicy sportowi, a także szkoleniowcy i eksperci z danej dyscypliny. W studiu podsumowują minioną kolejkę, dyskutują m.in. na temat największych wydarzeń piłkarskich i analizują planowane transfery.

Cykl stworzony z myślą o fanach Ekstraklasy, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi informacjami, ale także o tych, których interesuje piłka nożna i związane z nią postaci i wydarzenia.

>>Obejrzyj

 

Rozmowa Moto

Czy samochody na wodór to przyszłość? Jak zostać mistrzem świata w rajdach samochodowych? Dokąd zmierza motoryzacja? Czy Polacy to dobrzy kierowcy? Odpowiedzi na te oraz inne pytania uzyskamy w programie Tomasza Korniejewa – Studio Moto.pl.
Każdy odcinek poświęcony jest wybranemu zagadnieniu z dziedziny motoryzacji. W programie nie brakuje aktualności z rynku samochodowego, tematów dotyczących bezpieczeństwa drogowego, przepisów, ekologii i nowych technologii.
Wśród zaproszonych gości znajdują się eksperci i osobowości z branży motoryzacyjnej oraz świata biznesu.

>>Obejrzyj

 

Ach!

Krótkie instruktażowe wideo dotyczące makijażu, fryzur oraz kosmetycznych nowinek. ​
Ach to mnóstwo pomysłów na udany make-up dla każdej kobiety. Przepis na idealny wygląd krok po kroku i skuteczne tricki urodowe, które oszczędzą cenny czas. Dodatkowo Ach to bogate źródło inspiracji na dowolną okazję: randkę, imprezę czy spotkanie ze znajomymi. ​
Format publikowany jest na serwisie kobieta.gazeta.pl. W realizacjach pojawią się znane twarze, blogerki oraz trenerki fitness. ​
​Cykl, w którym użytkowniczki znajdą sposób na nienaganny wygląd każdego dnia a Klient zyska mnóstwo możliwości natywnej prezentacji swoich produktów. Nasza kreatywność jest nieograniczona!

>>Obejrzyj

 

F1

Format wideo w ramach serwisu Sport.pl, poświęcony najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1- ze szczególnym uwzględnieniem występów wracającego po dziewięciu latach na tor Roberta Kubicy.​
Główne elementy formatu to: „Zawiłości F1” – autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu, „Okrążenie toru” z Patrykiem Krutyjem – jednym z najlepszych polskich kierowców e-sportowych przejeżdżającym tory w grze „F1 2018” oraz „Lewis rozrabiaka” – nie zawsze poważne spojrzenie na życie Lewisa Hamiltona, najbarwniejszego kierowcy F1.​
Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”,
a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

>>Obejrzyj

 

Testy AGD

Format polegający na testowaniu sprzętu AGD w przestrzeni kuchennej.
Wideo prezentuje największe zalety, funkcje i możliwości testowanego produktu. W roli „testera” występuje narrator, który opowiada o wybranym sprzęcie. Dodatkowo w programie występują napisy dlatego format może być odtwarzany bez dźwięku. Całość realizacji wynosi maksymalnie 3 minuty.

Format może być publikowany w dwóch serwisach: nowym, odświeżonym serwisie kulinarnym Haps.pl (dla fanów kulinariów) lub w serwisie czterykaty.pl (dla Klientów szukających bardziej wnętrzarskiego kontentu).
>>Obejrzyj

 

Na zdrowie

Cykl wideo poruszający aktualne tematy i trendy ze świata medycyny. ​Program realizowany jest w dwóch wariantach: w pierwszej odsłonie analizujemy fakty i mity związane ze zdrowiem ukazane w formie dynamicznych zdjęć i fragmentów wideo dopełnionych tekstem. ​
W drugiej odsłonie odwiedzamy z kamerą gabinety różnych ekspertów ​z dziedziny medycyny i wyjaśniamy kwestie, które nurtują użytkowników. ​Specjaliści tłumaczą, kiedy pozornie banalne dolegliwości mogą oznaczać problem ze zdrowiem oraz zachęcają do badań profilaktycznych i odwiedzenia gabinetu lekarskiego. Wypowiedzi ekspertów są przeplecione ujęciami, które obrazują omawiany problem. ​

Cykl jest okazją do zaprezentowania marki przy użytecznych treściach ​i eksperckiej opinii na popularne tematy okołozdrowotne takie jak: medycyna estetyczna czy prawidłowa dieta.

>>Obejrzyj

 

Baby shower

Cykl z udziałem znanych osób ze świata show-biznesu i Internetu – świeżo upieczeni rodzice lub osoby spodziewające się dziecka. ​
​W programie goście odpowiadają na pytania związane z rodzicielstwem, rozwiązują zagadki i wykonują określone zadania. Dodatkowo format utrzymany jest w cukierkowym klimacie kojarzącym się z baby shower: zabawki, gadżety, balony wypełnione helem z confetti i pytaniami w środku.​
Udział w programie wzięli już  m.in.: Sylwia Bomba, Mateo Brunetti i Lili Antoniak, Marcela Leszczak czy Michał Będźmirowski „Modny tata”.

Format wpisuje się w parentingowe trendy i dociera z przekazem zarówno do przyszłych mam planujących wyprawkę dla swojego dziecka, jak i świeżo upieczonych rodziców, którzy aktualnie poszukują zakupowych inspiracji. ​

>> Obejrzyj

 

Cyfrowi Atleci

Cyfrowi Atleci to format wideo realizowany przez wiodący portal sportowy – Sport.pl we współpracy z liderem marketingu gamingowego – agencją Gameset. ​Cykl powstał z pasji do sportu i esportu a jego uczestnikami są uznani zawodnicy, gwiazdy Twitch’a i gamingowego YouTuba.
Program na formułę talk show, ​w którym bezustannie ścierają się dwie perspektywy: prowadzący i goście reprezentujący tradycyjny świat sportu wymieniają się doświadczeniami z przedstawicielami sportu cyfrowego.​

Celem formatu jest pokazanie rosnącej liczby elementów spajających oba te światy: emocje, rywalizacja, kibice, duma oraz pieniądze.

>>Obejrzyj

 

Motopremiera

Nowoczesny sposób prezentacji samochodu. Połączenie obiektywnej recenzji oraz testu wideo w teledyskowej formie.
Dynamiczne i panoramiczne ujęcia podkreślają silne strony designu wybranego produktu, dzięki czemu przekaz dociera do wszystkich pasjonatów motoryzacji.

 

 

 

Popkultura

Cykl poświęcony najnowszym i najciekawszym zjawiskom, dziejącym się aktualnie w kulturze: filmom, książkom, serialom czy spektaklom teatralnym.
Prowadzącymi program są uznane dziennikarki serwisu Kultura.gazeta.pl – Marta Korycka i Justyna Bryczkowska, które omawiają ciekawostki ze świata kultury w czterech blokach tematycznych: ​

– Co nowego, czyli aktualne wydarzenia związane z premierami filmowymi, telewizyjnymi, książkowymi oraz muzycznymi. ​

-Kiedyś to było – powrót do kultowych momentów popkultury takich jak emisja pierwszego odcinka „Mody na sukces”.

-Musimy o tym pogadać – dyskusja wokół najciekawszego tematu tygodnia.

-Ranking – zastawienie top 5 m.in.: najlepszych scen i kadrów filmowych, aktorów czy książek. ​

Program ma formę dziennikarskiej recenzji co jest świetną okazją dla naszych Klientów do promocji premier z różnych dziedzin kultury, lokowania produktu czy prezentacji ciekawych wnętrz, w których może być zrealizowany format. ​

>>Obejrzyj

 

Przerwa na kawę

Lifestylowy cykl z udziałem inspirujących osób ze świata show-biznesu, sportu ​i Internetu.​ Prowadząca Agnieszka Matracka rozmawia z gośćmi na bieżące tematy związane z ich życiem zawodowym oraz prywatnym. Gwiazdy opowiadają o swoich codziennych zmaganiach, karierze, problemach zdrowotnych oraz sukcesach.​ Interesujące i emocjonalne rozmowy, które uchylają użytkownikom rąbka tajemnicy z życia celebrytów. ​
Wśród dotychczas zaproszonych gości wystąpili m.in..: Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Odeta Moro, Przemysław Saleta, Filip Bobek, Anna Skura, Lana Nguyen ​i Jakub Przygoński.

>>Obejrzyj

 

Okno na świat

Program poświęcony interesującym zjawiskom z Polski i ze świata prowadzony przez uznaną redaktorkę Gazeta.pl – Maria Mazurek.
Poruszane są w nim tematy związane z ochroną środowiska i klimatu w cieniu wielkiej globalnej polityki. Wyróżniającą cechą programu są: błyskotliwa narracja, dobre zdjęcia i filmy, goście z całego świata, nagrywani także za pomocą połączenia skype.
Dotychczasowe programy dotyczyły: brexitu, impeachmentu Trumpa, wyścigu mocarstw o Arktykę, staczającej się w przepaść potęga naftowej – Wenezueli. Program jest emitowany na stronie głównej Gazeta.pl w co drugi czwartek o godz. 10.00.
Każdy odcinek jest oglądany minimum 100 tys. razy.

>> Obejrzyj

 

 

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

+48 507 095 090

Iwona Lewandowska

Sekretariat Biura Reklamy

biuroreklamy@agora.pl

Napisz e-mail