Wideo

Cykle wideo

Haps

Nietypowe przepisy na pyszne dania zaprezentowane w dynamiczny i atrakcyjny sposób.
Gotowanie to dla jednych ulubiona czynność, a dla innych przykra konieczność. Nasz wyjątkowy cykl o tematyce kulinarnej pierwszej grupie zaprezentuje inspirujące i pyszne przepisy, a drugiej udowodni, że gotowanie wcale nie jest trudne i może być świetną zabawą.
W krótkiej i dynamicznej formie przekazujemy odbiorcom sprawdzone przepisy na klasyczne potrawy, a także przekąski, koktajle i desery z Polski, jak i z całego świata. Regularnie pojawiają się także specjalne przepisy wegetariańskie i dla dzieci. Dzięki pomysłowemu podejściu do kwestii gotowania nasz cykl wyróżnia się na rynku spośród innych materiałów kulinarnych, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom, stwarza możliwość do ciekawego zaprezentowania marki lub produktu reklamodawcy.
>>Obejrzyj

Myk

Pokazujemy jak przezwyciężyć trudy codzienności prostymi i sprytnymi sposobami.
Uciążliwe plamy, ukąszenia owadów, poparzenia słoneczne czy chaos w szafie – to wszystko może zamienić nawet najcieplejszy, słoneczny dzień w pasmo nieszczęść. Zdając sobie z tego sprawę, w materiałach wideo prezentujemy patenty na przeciwności losu, ale także podsuwamy pomysły na to, jak wykorzystać resztki z gotowania, pokazujemy jak stworzyć własny planer ślubny, maskę do kąpieli czy oryginalny prezent urodzinowy.
Naszymi odbiorcami są osoby, które chętnie realizują niebanalne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, ale także ci, którzy cenią sobie własnoręcznie stworzone rzeczy oraz czerpią przyjemność z wykonywania prac manualnych. Nie tylko ułatwiamy codzienne życie Polaków, ale także inspirujemy i nakłaniamy do tego, aby wykorzystywać dostępne dla każdego przedmioty do stworzenia czegoś wyjątkowego.
>>Obejrzyj

 

Koło plotka

Program rozrywkowy, który pozwala poznać bliżej gwiazdy polskiego show-biznesu.
Ich twarze każdego dnia widzimy na okładkach gazet, a doniesieniami na ich temat żyją wszystkie serwisy plotkarskie. W „Kole plotka” pokazujemy gwiazdy show-biznesu od mniej oficjalnej strony, gdzie odpowiadają na pytania dotyczące ich życia, podejmują wyzwania oraz wyznają swoje sekrety.
Dzięki luźnej formule widzowie mają okazję zobaczyć jak znane i lubiane gwiazdy radzą sobie z podchwytliwymi pytaniami i wyzwaniami oraz mogą dowiedzieć się kilku nieznanych faktów z ich życia. Odbiorcami cyklu są osoby, których interesuje show-biznes oraz ci, którzy chętnie oglądają materiały dotyczące życia gwiazd.
>>Obejrzyj

 

W Polu K

Program, w którym co tydzień dziennikarze Sport.pl rozmawiają w studio o Ekstraklasie oraz podsumowują i komentują minioną kolejkę.
Cykl W polu K relacjonowany jest na żywo, za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook oraz YouTube. Transmisja odbywa się w każdy piątek o 12.00. Następnie odcinek można znaleźć na serwisie sport.pl
Cykl idealny dla fanów piłki nożnej, a w szczególności Ekstraklasy.
>>Obejrzyj

 

Next time

Inspirujące rozmowy z ludźmi spełniającymi się zawodowo na temat ich drogi do sukcesu.
Bohaterami spotkań są nie tylko biznesmani, ale także osoby zawodowo związane z teatrem, YouTubem, modą czy grami komputerowymi. W każdym odcinku opowiadają krótko o swojej pracy – przywołują ważne dla nich wydarzenia, sukcesy i porażki. Dodatkowo na małych karteczkach samoprzylepnych piszą rady, które chcieliby przekazać samym sobie z młodości – zarówno z zakresu działania w biznesie, jak i w codziennym życiu.
Dzięki swojemu charakterowi, format jest skierowany do osób aktywnych zawodowo, ale także ze względu na swoją atrakcyjną formę, także do młodych i ambitnych ludzi, dążących do osiągnięcia sukcesu.
>>Obejrzyj

 

 

Tamagoczi

To internauci przejmują kontrolę nad swoją ulubioną gwiazdą.
Za pomocą funkcjonalności: ankieta na instagramie, widzowie w czasie rzeczywistym decydują, którą misję ma wykonać gwiazda. Formuła łączy ze sobą dwie bardzo silne platformy społecznościowe: youtube oraz instagram. Zapis całej przygody można zobaczyć w środę na kanale YT Plotek.pl.
Program skierowany jest do użytkowników portali społecznościowych, więc podstawą przekazu są tutaj pozytywne emocje, zaskoczenie i „szalona zabawa”.
>>Obejrzyj

 

 

#zwykliniezwykli

Inspirujące historie „zwykłych” ludzi.
Są to niebanalne historie, często poruszające, które pokazują, że upór, determinacja i odwaga są w stanie zmieniać rzeczywistość. To pełen energii przekaz wywołujący w widzach pozytywne emocje. Potwierdzeniem tych emocji są dziesiątki komentarzy pod materiałem wideo, w których widzowie udzielają wsparcia i wyrażają swój podziw dla tych #zwykłychniezwykłych ludzi. Format jest emitowany raz w tygodniu, co środę.
>>Obejrzyj

 

Wywiady Next

Redakcje Next przeprowadzają wywiady wideo z ekspertami ekonomicznymi oraz prezesami firm.
Wywiady przeprowadzą: w Next Łukasz Kijek lub Maria Mazurek
>>Obejrzyj

 

 

 

Poranna rozmowa

Rozmowy polityków z ekspertami.
Codzienny program na żywo, w którym do rozmowy są zapraszani politycy i eksperci komentujący bieżące wydarzenia. Razem z dziennikarzem Gazeta.pl starają się odpowiedzieć na pytania o znaczenie ostatnich decyzji rządu oraz konsekwencje kontrowersyjnych wydarzeń
>>Obejrzyj

 

 

 

Edziecko

Cykl stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej na temat swoich dzieci, ale także z myślą o tych, którzy dopiero przygotowują się do roli rodzica.
Odcinki poruszające kwestie zdrowia dzieci, ich rozwoju, żywienia i codziennego funkcjonowania. Każdy odcinek jest oparty na badaniach z całego świata i wzbogacony o wypowiedzi ekspertów z danej dziedziny. Odcinki odpowiadają na pytania, które najczęściej trapią rodziców dzieci w różnym wieku.
Materiały wideo są skierowane zarówno do tych, którzy są rodzicami, ale także do kobiet w ciąży i osób dopiero przygotowujących się do rodzicielstwa.
>>Obejrzyj

 

 

Wilkowicz sam na sam

Najważniejsze osoby ze świata sportu odsłaniają kulisy swojej kariery przed znanym i nagradzanym dziennikarzem Sport.pl – Pawłem Wilkowiczem.
Bohaterami każdego odcinka są sportowcy z różnych dziedzin, m.in. piłkarze, koszykarze, lekkoatleci, himalaiści, ale także trenerzy. W każdym odcinku pojawiają się zarówno najpopularniejsze, jak i te mniej znane, ale fascynujące osoby ze świata sportu. W rozmowie odkrywają przed widzami fragmenty swojego życia zawodowego i prywatnego, mówiąc o sukcesach, porażkach i planach na przyszłość.
Odbiorcami są nie tylko osoby zainteresowane sportem, ale ze względu na szerokie podejście do tematu sportu, także ci, którzy lubią poznawać sylwetki inspirujących osób.
>>Obejrzyj

 

 

Now

Najważniejsze informacje ze świata i Polski przedstawione w formie krótkich materiałów wideo.
Cykl, który prezentuje najistotniejsze newsy w formie krótkich, i bogatych w najważniejsze treści, materiałów wideo. Odbiorcy znajdą w nim informacje o aktualnych zdarzeniach, krótkie analizy danego problemu, obecnego w dyskursie medialnym, a także ciekawostki z Polski i ze świata.
Cykl jest skierowany do każdego, kto chce być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, a także do osób lubiących wiedzieć więcej na temat ogólnospołecznych zagadnień.
>>Obejrzyj

 

 

Dogrywka

Rozmowy dziennikarzy i specjalistów na najważniejsze tematy ostatnich wydarzeń z Ekstraklasy.
Gośćmi prowadzących są obecni, jak i dawni zawodnicy sportowi, a także szkoleniowcy i eksperci z danej dyscypliny. W studiu podsumowują minioną kolejkę, dyskutują m.in. na temat największych wydarzeń piłkarskich i analizują planowane transfery.
Cykl stworzony z myślą o fanach Ekstraklasy, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi informacjami, ale także o tych, których interesuje piłka nożna i związane z nią postaci i wydarzenia.
>>Obejrzyj

 

 

Rozmowa Moto

Czy samochody na wodór to przyszłość? Jak zostać mistrzem świata w rajdach samochodowych? Dokąd zmierza motoryzacja? Czy Polacy to dobrzy kierowcy?
Odpowiedzi na te oraz inne pytania uzyskamy w programie Tomasza Korniejewa – Studio Moto.pl.
Każdy odcinek poświęcony jest wybranemu zagadnieniu z dziedziny motoryzacji. W programie nie brakuje aktualności z rynku samochodowego, tematów dotyczących bezpieczeństwa drogowego, przepisów, ekologii i nowych technologii.
Wśród zaproszonych gości znajdują się eksperci i osobowości z branży motoryzacyjnej oraz świata biznesu.
Cykl można oglądać w serwisie Moto.pl. Nagrania odbywają się w każdy wtorek.
>>Obejrzyj

 

 

Moto Myk

Proste i sprytne rady na okiełznanie codzienności, specjalnie dla osób, które cenią sobie szybkie rozwiązywanie drobnych problemów, ale i dla tych, którzy uwielbiają prace manualne. Wersja dedykowana pod branżę motoryzacyjną.

 

 

Haps Premium

Hapsy premium to iście soczyste i inne spojrzenie na gotowanie. Nagranie odbywa się w profesjonalnym designerskim studio kuchennym zaopatrzonym w najlepsze narzedzia do gotowania. Ale to nie koniec. W programie będzie występował szef kuchni, wybierany przez Partnera spośród profesjonalnych, rozpoznawalnych kucharzy.
Wideo haps premium to zupełnie nowa jakość tworzenia wideo w internecie, dzięki której chce się je oglądać od pierwszej sekundy a dopracowany detal kadru i walor estetyczny sprawia, że widz nie może oderwać oczu od ekranu. Co najważniesze produkcja jest bardzo plastyczna, dlatego scenariusz i scenografię można dostosować do produktów klienta oraz look and feel marki.
Przestrzeń, która została zaprojektowana specjalnie do projektu haps premium to przestrzeń wyjątkowa. Wysmakowana i dopracowana w każdym detalu potrafi się zmieniać! W zależności od tematyki i przekazu materiału może zyskać zarówno rustykalny jak i nowoczesnych charakter. Pomyśl w jakim wnętrzu odnajdzie się twoja marka?
>>Obejrzyj

 

 

Ach!

Format o tematyce urodowej.  Krótkie instruktażowe wideo dotyczące makijażu, fryzur oraz kosmetycznych nowinek. Przydatne szczególnie tym kobietom, które nie mają jeszcze wszystkich makijażowych trików w jednym palcu. Doskonała inspiracja szczególnie wtedy, gdy brakuje pomysłów np. na imprezowy make-up czy fryzurę.
W nowej, odświeżonej wersji Ach połączy siły z popularnymi serwisami Avanti24.pl oraz Myfitness.pl Przy realizacjach pojawią się nowe twarze, bloggerki oraz trenerki fitness.
>>Obejrzyj

 

 

Sekcja Piłkarska

Piłkarski format wideo emitowany w serwisach Sport.pl i Gazeta.pl na żywo w każdy poniedziałek o godz. 20.00. Program prowadzony przez dziennikarzy Sport.pl – redaktora naczelnego Pawła Wilkowicza, Michała Gąsiorowskiego i Sebastiana Staszewskiego. Wśród zaproszonych gości znajdują się zawodnicy, trenerzy i ludzie ze świata polskiej piłki oraz stali eksperci – znani redaktorzy sportowi.
Format skierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej – zarówno do kibica bardziej mainstreamowego, jak i do piłkarskiego analityka. W „Sekcji piłkarskiej” poruszane są tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych.
Oprócz rozmowy, w programie zobaczymy również wideofelieton „”Przerysowany”” Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad „”Dogrywka”” Dominika Wardzichowskiego i analityczny felieton „”W polu K”” Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.
Ważnym elementem formatu jest interaktywność – użytkownicy mają możliwość wpływania na kształt programu poprzez tagowanie w mediach społecznościowych tematów, które powinny zostać poruszone podczas rozmów z ekspertami.
>>Obejrzyj

 

 

F1

„F1 Sport” to format wideo serwisu Sport.pl, poświęcony najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1- ze szczególnym uwzględnieniem występów wracającego po dziewięciu latach na tor Roberta Kubicy.
Główne elementy formatu to: „Zawiłości F1” – autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu, „Okrążenie toru” z Patrykiem Krutyjem – jednym z najlepszych polskich kierowców e-sportowych przejeżdżającym tory w grze „F1 2018” oraz „Lewis rozrabiaka” – nie zawsze poważne spojrzenie na życie Lewisa Hamiltona, najbarwniejszego kierowcy F1.
Program poprowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.
Nowe odcinki F1 fani wyścigów mogą oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 na Sport.pl.
>>Obejrzyj

 

 

Testy aplikacji

Program wideo Daniela Maikowskiego poświęcony nowinkom technologicznym. Cykl skupia się głównie na aplikacjach, ponieważ korzystanie z aplikacji to dzisiaj codzienny nawyk przeciętnego użytkownika. Dzięki nim smartfon staje się dla użytkowników swoistym centrum dowodzenia i planowania działań. Z pomocą aplikacji kupujemy, realizujemy usługi, podróżujemy oraz śledzimy aktualne informacje o świecie.
Prowadzącym programu jest Daniel Maikowski – szef działu technologicznego Next.pl. Każdy odcinek to przegląd najciekawszych i najbardziej przydatnych aplikacji oraz ciekawostki z dziedziny technologii.
>>Obejrzyj

 

 

Testy AGD

Format polegający na testowaniu sprzętu AGD w przestrzeni kuchennej. Wideo prezentuje największe zalety, funkcje i możliwości testowanego produktu. W roli „testera” występuje narrator, który opowiada o wybranym sprzęcie. Dodatkowo w programie występują napisy dlatego format może być odtwarzany bez dźwięku. Całość realizacji wynosi maksymalnie 3 minuty.
Format może być publikowany w dwóch serwisach: nowym, odświeżonym serwisie kulinarnym Haps.pl (dla fanów kulinariów) lub w serwisie czterykaty.pl (dla Klientów szukających bardziej wnętrzarskiego kontentu).
>>Obejrzyj

 

 

Na zdrowie

Dr Google sprzyja hipochondrii i straszy? Nie nasz!
Specjaliści wyjaśniają, kiedy pozornie banalne dolegliwości (kołatanie serca, mroczki przed oczami, nieświeży oddech itd.) mogą oznaczać problem ze zdrowiem. Zachęcają do badań profilaktycznych i odwiedzenia gabinetu lekarskiego, a także uprzedzają, czego się w nim spodziewać.
Częścią cyklu jest medycyna estetyczna – rozumiana jako troska o zdrowie ogólne, sposób na samoakceptację. Od alg i masaży po skalpel – nasz ekspert wyjaśnia, jakie są słabsze i mocniejsze strony dostępnych metod i pozostawia wybór pacjentowi. Przekonuje, że dojrzałość jest piękna – celem zabiegów nie jest cofanie czasu, a przywrócenie zdrowego wyglądu.
>>Obejrzyj

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

+48 507 095 090

Iwona Lewandowska

Sekretariat Biura Reklamy

biuroreklamy@agora.pl

Napisz e-mail