Wideo

Cykle wideo

Haps

Nietypowe przepisy na pyszne dania zaprezentowane w dynamiczny i atrakcyjny sposób.
Gotowanie to dla jednych ulubiona czynność, a dla innych przykra konieczność. Nasz wyjątkowy cykl o tematyce kulinarnej pierwszej grupie zaprezentuje inspirujące i pyszne przepisy, a drugiej udowodni, że gotowanie wcale nie jest trudne i może być świetną zabawą.
W krótkiej i dynamicznej formie przekazujemy odbiorcom sprawdzone przepisy na klasyczne potrawy, a także przekąski, koktajle i desery z Polski, jak i z całego świata. Regularnie pojawiają się także specjalne przepisy wegetariańskie i dla dzieci. Dzięki pomysłowemu podejściu do kwestii gotowania nasz cykl wyróżnia się na rynku spośród innych materiałów kulinarnych, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom, stwarza możliwość do ciekawego zaprezentowania marki lub produktu reklamodawcy.
>>Obejrzyj

Myk

Pokazujemy jak przezwyciężyć trudy codzienności prostymi i sprytnymi sposobami.
Uciążliwe plamy, ukąszenia owadów, poparzenia słoneczne czy chaos w szafie – to wszystko może zamienić nawet najcieplejszy, słoneczny dzień w pasmo nieszczęść. Zdając sobie z tego sprawę, w materiałach wideo prezentujemy patenty na przeciwności losu, ale także podsuwamy pomysły na to, jak wykorzystać resztki z gotowania, pokazujemy jak stworzyć własny planer ślubny, maskę do kąpieli czy oryginalny prezent urodzinowy.
Naszymi odbiorcami są osoby, które chętnie realizują niebanalne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, ale także ci, którzy cenią sobie własnoręcznie stworzone rzeczy oraz czerpią przyjemność z wykonywania prac manualnych. Nie tylko ułatwiamy codzienne życie Polaków, ale także inspirujemy i nakłaniamy do tego, aby wykorzystywać dostępne dla każdego przedmioty do stworzenia czegoś wyjątkowego.
>>Obejrzyj

 

Koło plotka

Program rozrywkowy, który pozwala poznać bliżej gwiazdy polskiego show-biznesu.
Ich twarze każdego dnia widzimy na okładkach gazet, a doniesieniami na ich temat żyją wszystkie serwisy plotkarskie. W „Kole plotka” pokazujemy gwiazdy show-biznesu od mniej oficjalnej strony, gdzie odpowiadają na pytania dotyczące ich życia, podejmują wyzwania oraz wyznają swoje sekrety.
Dzięki luźnej formule widzowie mają okazję zobaczyć jak znane i lubiane gwiazdy radzą sobie z podchwytliwymi pytaniami i wyzwaniami oraz mogą dowiedzieć się kilku nieznanych faktów z ich życia. Odbiorcami cyklu są osoby, których interesuje show-biznes oraz ci, którzy chętnie oglądają materiały dotyczące życia gwiazd.
>>Obejrzyj

 

W Polu K

Program, w którym co tydzień dziennikarze Sport.pl rozmawiają w studio o Ekstraklasie oraz podsumowują i komentują minioną kolejkę.
Cykl W polu K relacjonowany jest na żywo, za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook oraz YouTube. Transmisja odbywa się w każdy piątek o 12.00. Następnie odcinek można znaleźć na serwisie sport.pl
Cykl idealny dla fanów piłki nożnej, a w szczególności Ekstraklasy.
>>Obejrzyj

 

Next time

Inspirujące rozmowy z ludźmi spełniającymi się zawodowo na temat ich drogi do sukcesu.
Bohaterami spotkań są nie tylko biznesmani, ale także osoby zawodowo związane z teatrem, YouTubem, modą czy grami komputerowymi. W każdym odcinku opowiadają krótko o swojej pracy – przywołują ważne dla nich wydarzenia, sukcesy i porażki. Dodatkowo na małych karteczkach samoprzylepnych piszą rady, które chcieliby przekazać samym sobie z młodości – zarówno z zakresu działania w biznesie, jak i w codziennym życiu.
Dzięki swojemu charakterowi, format jest skierowany do osób aktywnych zawodowo, ale także ze względu na swoją atrakcyjną formę, także do młodych i ambitnych ludzi, dążących do osiągnięcia sukcesu.
>>Obejrzyj

 

 

Tamagoczi

To internauci przejmują kontrolę nad swoją ulubioną gwiazdą.
Za pomocą funkcjonalności: ankieta na instagramie, widzowie w czasie rzeczywistym decydują, którą misję ma wykonać gwiazda. Formuła łączy ze sobą dwie bardzo silne platformy społecznościowe: youtube oraz instagram. Zapis całej przygody można zobaczyć w środę na kanale YT Plotek.pl.
Program skierowany jest do użytkowników portali społecznościowych, więc podstawą przekazu są tutaj pozytywne emocje, zaskoczenie i „szalona zabawa”.
>>Obejrzyj

 

 

#zwykliniezwykli

Inspirujące historie „zwykłych” ludzi.
Są to niebanalne historie, często poruszające, które pokazują, że upór, determinacja i odwaga są w stanie zmieniać rzeczywistość. To pełen energii przekaz wywołujący w widzach pozytywne emocje. Potwierdzeniem tych emocji są dziesiątki komentarzy pod materiałem wideo, w których widzowie udzielają wsparcia i wyrażają swój podziw dla tych #zwykłychniezwykłych ludzi. Format jest emitowany raz w tygodniu, co środę.
>>Obejrzyj

 

Wywiady Next – Moto

Redakcje Next i Moto przeprowadzają wywiady wideo z ekspertami ekonomicznymi oraz prezesami firm.
Wywiady przeprowadzą: w Next Łukasz Kijek lub Maria Mazurek, w Moto Tomasz Korniejew

 

 

 

Poranna rozmowa

Rozmowy polityków z ekspertami.
Codzienny program na żywo, w którym do rozmowy są zapraszani politycy i eksperci komentujący bieżące wydarzenia. Razem z dziennikarzem Gazeta.pl starają się odpowiedzieć na pytania o znaczenie ostatnich decyzji rządu oraz konsekwencje kontrowersyjnych wydarzeń.

 

 

 

Na zdrowie

Ciekawostki, fakty i najważniejsze informacje z obszaru medycyny, przedstawione w  krótkich materiałach wideo.
Cykl, który w atrakcyjny sposób podejmuje tematy, będące tymi najważniejszymi z punktu widzenia zdrowia. Każdy z krótkich materiałów jest opatrzony komentarzami, opracowanymi na podstawie najświeższych badań i doniesień z obszaru medycyny, dietetyki, farmacji i psychologii. Zilustrowane krótkimi, humorystycznymi fragmentami filmów i materiałami wideo, pokazują ważne tematy w przystępny sposób.
Odbiorcami kanału są osoby zainteresowane troską o zdrowie, chętnie zgłębiające wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia i szukające odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z medycyną.
>>Obejrzyj

 

 

Edziecko

Cykl stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej na temat swoich dzieci, ale także z myślą o tych, którzy dopiero przygotowują się do roli rodzica.
Odcinki poruszające kwestie zdrowia dzieci, ich rozwoju, żywienia i codziennego funkcjonowania. Każdy odcinek jest oparty na badaniach z całego świata i wzbogacony o wypowiedzi ekspertów z danej dziedziny. Odcinki odpowiadają na pytania, które najczęściej trapią rodziców dzieci w różnym wieku.
Materiały wideo są skierowane zarówno do tych, którzy są rodzicami, ale także do kobiet w ciąży i osób dopiero przygotowujących się do rodzicielstwa.
>>Obejrzyj

 

 

Wilkowicz sam na sam

Najważniejsze osoby ze świata sportu odsłaniają kulisy swojej kariery przed znanym i nagradzanym dziennikarzem Sport.pl – Pawłem Wilkowiczem.
Bohaterami każdego odcinka są sportowcy z różnych dziedzin, m.in. piłkarze, koszykarze, lekkoatleci, himalaiści, ale także trenerzy. W każdym odcinku pojawiają się zarówno najpopularniejsze, jak i te mniej znane, ale fascynujące osoby ze świata sportu. W rozmowie odkrywają przed widzami fragmenty swojego życia zawodowego i prywatnego, mówiąc o sukcesach, porażkach i planach na przyszłość.
Odbiorcami są nie tylko osoby zainteresowane sportem, ale ze względu na szerokie podejście do tematu sportu, także ci, którzy lubią poznawać sylwetki inspirujących osób.
>>Obejrzyj

 

 

Now

Najważniejsze informacje ze świata i Polski przedstawione w formie krótkich materiałów wideo.
Cykl, który prezentuje najistotniejsze newsy w formie krótkich, i bogatych w najważniejsze treści, materiałów wideo. Odbiorcy znajdą w nim informacje o aktualnych zdarzeniach, krótkie analizy danego problemu, obecnego w dyskursie medialnym, a także ciekawostki z Polski i ze świata.
Cykl jest skierowany do każdego, kto chce być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, a także do osób lubiących wiedzieć więcej na temat ogólnospołecznych zagadnień.
>>Obejrzyj

 

 

Dogrywka

Rozmowy dziennikarzy i specjalistów na najważniejsze tematy ostatnich wydarzeń z Ekstraklasy.
Gośćmi prowadzących są obecni, jak i dawni zawodnicy sportowi, a także szkoleniowcy i eksperci z danej dyscypliny. W studiu podsumowują minioną kolejkę, dyskutują m.in. na temat największych wydarzeń piłkarskich i analizują planowane transfery.
Cykl stworzony z myślą o fanach Ekstraklasy, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi informacjami, ale także o tych, których interesuje piłka nożna i związane z nią postaci i wydarzenia.
>>Obejrzyj

BIURO REKLAMY GAZETA.PL

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

+48 507 095 090

Iwona Lewandowska

Sekretariat Biura Reklamy

biuroreklamy@agora.pl

Napisz e-mail